Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
25.08.2018
1009
1

Сморід у Херсоні: чергові запити і чергові запитання

Сморід у Херсоні: чергові запити і чергові запитання

Держпродспоживслужба намагається з’ясувати, що саме забруднює повітря у Херсоні. Відповідні запити, зокрема, направлені рятувальникам щодо осередків горіння, до міськводоканалу – щодо аварійний ситуацій.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт ГУ Держпродспоживслужби в області.

«З метою з’ясування обставин забруднення атмосферного повітря, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області направлені відповідні запити на адреси Херсонського обласного центру з гідрометеорології та ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» щодо наявної інформації по перевищенням забруднюючих речовин в атмосферному повітрі міста Херсона, а також до Головного управління ДСНС в Херсонській області стосовно осередків горіння, МКП «ВУ ВКГ м. Херсон» щодо аварійних ситуацій по місту Херсону на каналізаційних мережах та спорудах та до Державної екологічної інспекції в Херсонській області стосовно встановлення джерела/джерел забруднення атмосферного повітря міста Херсона і вжитих заходів», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше передавав ПІК, у Херсоні з 21 серпня горіли біологічні ставки міських очисних споруд  каналізації Херсона. Як повідомив  директор Херсонводоканалу Михайло Чемерис, біологічні ставки підпалили невідомі. Поки що представники влади не відповіли на запитання, як впливає ця пожежа на стан здоров'я містян. 

Нагадаємо, через сморід у Херсоні екоінспекція проводить позапланову перевірку ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» у селі Східне Білозерського району, яка мала тривати 10 днів. Влада обіцяла оприлюднити результати перевірки на офіційному сайті ОДА. Повідомлення про початок перевірки голова ОДА оприлюлднив 14 серпня

Також, як повідомляв ПІК, містом вночі їздили групи, що намагалися з'ясувати джерела смороду.  

 

Новини по темі

Коментарі

Володимир, 25.08.2018
Ставлю вас до відому, що Державна Регуляторна Служба України своїм рішенням від 17.08.18 повністю відмовила Державній екологічній інспекції у Херсонській області на перевірки біогазового заводу та двох птахопідприємств у с. Східне та у селищі Чорнобаївка, листи №03-7/1653; №03-7/1654; №03-7/1655 від 13.08.2018 року. Мотивація – відсутні питання, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення позапланового заходу. http://www.drs.gov.ua/state_supervision/pogodzhennya-na-provedennya-pozaplanovyh-zahodiv-derzhavnogo-naglyadu-kontrolyu-na-pidstavi-obgruntovanyh-zvernen-fizychnyh-osib-pro-porushennya-sub-yektamy-gospodaryuvannya-yih-zakonnyh-prav-vid-17-2/

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину