Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
30.08.2017
927
0

Миколаєнко порадив Рищуку звернути увагу на інші полігони

Сміттєзвалище ще може працювати - Миколаєнко

Міський  голова Херсона Володимир Миколаєнко переконаний, що міське звалище ще може працювати і що наразі головне завдання – реалізація розробленої схеми утилізації та сортування сміття.

Про це міський голова заявив сьогодні, 30 серпня, відповідаючи на запитання журналістів, передає ПІК.

«Розуміючи економіку нашої  країни, чи здатні ми сьогодні побудувати сучасний сміттєспалювальний завод за 120 млн євро? І скільки буде коштувати утилізація цього сміття?», - запитав міський голова.

«Тому сьогодні завдання місцевої влади – зробити зі звалища, яке сьогодні є, сучасний полігон. Головна вимога держави –  повинно бути сортування сміття», - пояснив Миколаєнко. Сміття – це гроші.

Читайте: У Херсоні - битва за сміття

Він відзначив, що депутати двох каденцій не підтримали проекти утилізації сміття.

«У попередні роки у нас був конкурс і було виявлено переможця саме по технології сортування і виносилась у сесійну залу пропозиція про підписання договору з цими приватними підприємцями, які обіцяли за використання сміття платити гроші у міський бюджет – на перший рік мільйон гривень. А потім додавати», -  відзначив Миколаєнко. 

Читайте також: що робити з херсонським сміттєзвалишем?

«Ми зараз спільно з державним підприємством розробили схему утилізації і сортування сміття, яка буде найближчим часом винесено в сесійну залу на затвердження», - повідомив міський голова.

За його словами,  ще, «як мінімум два роки у нас є можливість» (щоб звалище працювало – ред.).  За його словами, знайти іншу ділянку землі під полігон у Херсоні – немає можливості.

Читайте: Херсонське сміттєзвалище становить екологічну небезпеку

«Буде працювати (звалище – ред.). У нас є певні спекуляції на цій темі. У нас є певна категорія людей, які або кричать «караул, все погано», або роблять все для того, щоб все було погано», - відзначив Миколаєнко.


Читайте: 35 фото з херсонського сміттєзвалища 

 

Проте, за його словами, після того, як на звалищі буде перехід на сортування, «треба дійсно вишукувати можливість  будівництва сміттєпереробного заводу або більш потужних станцій для утилізації сміття».

 «Завдання – спільно з ОДА розглянути всі проекти, які сьогодні презентовані і визначити переможця», - також повідомив Миколаєнко.

Читайте також: Гордєєв розповів, про що він спілкувався з мером Херсона

Що стосується робочої групи ОДА на чолі з заступником голови облдержадміністрації Євгеном Рищуком, яка виїздила на звалище, то міський голова переконаний: треба припинити спекуляції навколо теми звалища. 

Читайте: Дедлайн по сміттєзвалищу - 15 вересня

В області є  багато полігонів в набагато гіршому стані, ніж херсонський, прокоментував міський голова. «Якщо у нас більш-менш упорядковано, є утилізація і ущільнення цього сміття, проводиться рекультивація, виділяються гроші... Я хотів би порадити пану Рищуку займатися областю», - сказав Миколаєнко. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину