Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
06.11.2016
527
0

Служба в ЗСУ: чи страшна вона?

Служба в ЗСУ: чи страшна вона?

З початку жовтня на Херсон напало стихійне лихо, яке уражає чоловіче населення. Дане лихо спричиняє масові "хвороби" у чоловіків або «зникання» без відома. І це стихійне лихо носить назву - осінній призов до Збройних Сил України, - передає "ПІК".
На жаль, більшість призовників та їхні родичі мають хибні уявлення та різні "страшилки" щодо служіння у ЗСУ. Особливо лякають чутки, що призовника відправлять воювати у зону АТО. Це і стає причиною масових «хвороб» та «зникань» чоловіків, які мають по Закону піти до військово-строкової служби.

Розвінчати побоювання призовників та їх близьких вирішив військовий комісар Олександр Зіньковський під час прес-конференції 1 листопада.

1. Жоден із призовників не буде служити у зоні АТО

- Це одне із найбільших побоювань тих, хто призивається. Тому наголошую, жоден призовник навіть близько не наблизиться до зони проведення АТО. За два з половиною року війни, жодного строковика не відправили служити в зону АТО. Це принципова позиція Верховного головнокомандувача - Президента України і начальника Генштабу разом з Міністром оборони.

2. Матеріальні виплати

- Кожний призовник, який призивається на строково-військову службу отримує матеріальну допомогу - 2 мінімальні зарплати- це 2900 гривень. Ця сума виплачується в день відправлення призовника на карточний рахунок.

3. Робоче місце і заробітна платня зберігаються

- За кожним призовником, який працював до призову, зберігається і робоче місце, і заробітна плата. Тобто, призовник може спокійно йти в армію і на весь період проходження служби він або його сім'я отримує заробітну плату, яка була у призовника на підприємстві.
Зокрема, у ЗСУ призовникам не треба гроші, бо ЗСУ забезпечують солдатів всім. Як правило, гроші отримує родина, для якої це велика матеріальна підтримка.

4. Служба в ЗСУ дозволяє продовжувати навчання у ВНЗ

- Ті, хто навчається на заочній формі у ВНЗ, продовжують навчатися під час проходження служби. Також, у призовника є можливість вступити до військових ВНЗ та отримати вищу освіту, військове звання продовжити службу в ЗСУ.

5. Харчування солдата - повноцінне

- Держава забезпечує солдата всім: місцем в казармі, одягом, середньодобовою нормою харчування. Є родини, які не мають можливості прогодувати солдата так, як його годують в ЗСУ.

6. ЗСУ - один з найбільших роботодавців України

- Грошове забезпечення солдата, котрий пішов на військову службу за контрактом, починається від 7000 грн. В нинішніх реаліях заробітна платня в ЗСУ є конкурентоспроможною.

Нагадаємо, планове завдання осіннього призову на строкову службу для міста складає 110 призовників. Станом на 1 листопада, в командах призовників знаходяться лише 58 чоловіків, решту херсонський військкомат продовжує шукати.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину