Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
27.05.2016
194
0

Служба ДСНС Херсонщини активно проводить «купальну» профілактику

Служба ДСНС Херсонщини активно проводить «купальну» профілактику

Купальний сезон на Херсонщини практично ось-ось стартує. Перед його початком працівники ДСНС області вийшли у профілактичні рейди - оглядають рятувальні пости, спілкуються з людьми, роздають їм профілактичні листівки.

Так, упродовж 25-26 травня фахівці міських та районних служб ДСНС провели рейди у місцях масового відпочинку людей на воді.
Охопили Голопристанський, Каховський, Генічеський, В. Олександрівський, Бериславський, Горностаївський, Новотроїцький, Цюрупинський райони, Херсон та Нову Каховку.

Перші відпочиваючі, які вже відкрили пляжний сезон, почули корисні поради та актуальні застереження.
Головні - не заходити у воду в стані алкогольного сп'яніння, не запливати на глибину, не купатися в незнайомих місцях, не дозволяти дітям без нагляду дорослих заходити у воду.

У Голопристанському районі «деесенесівці» перевірили рятувальний пост на міському пляжі. Відзначили, що пост готовий - на момент перевірки він був обладнаний усіма засобами порятунку людей на воді. Матроси-рятувальники, які потрохи освоюють своє сезонне місце роботи, розпочнуть щоденне чергування з 1 червня. Адже саме ця дата визначена офіційним початком купального сезону на всіх пляжах області.

А ще прямо під час рейду голопристанським рятувальникам довелося зупиняти хлопчаків, які вже намірилися стрибнути у воду з причалу, вважаючи, що глибина для таких стрибків цілком достатня. Про те, що можливо тут ще не обстежене дно, і таке пірнання може призвести до каліцтва, а той загибелі хлопчаки не подумали.

А ось новотроїцькі рятувальники саме відпрацьовували спеціальні вправи із фізичної та службової підготовки на зрошувальному каналі. В цей час туди підійшли 9-тикласники місцевої гімназії, які вирішили провести на каналі фотосесію для випускного альбому.
Рятувальники не змогли не скористатися такою нагодою і провели з учнями роз'яснювальну бесіду. Бо ж саме цей канал у спекотну погоду стає популярним місцем серед охочих охолодитися водичкою. Передусім - це молодь і діти.

Насправді ж канал для купання вкрай небезпечний, і рятувальники нагадали підліткам про трагічні випадки, які щороку трапляються в області під час купання саме на зрошувальних каналах.

Факт корисної бесіди школярі і рятувальники вирішили засвідчити на фото.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину