Сьогодні, 22 Вересня 2017
Гаряча новина
08.08.2017
927
0

Слово до читача

Відтепер сайт інформаційної агенції «ПІК» виглядає по-іншому. І не лише зовні

Зміни були конче необхідні – адже сайт зразка 2011 року вже не відповідав потребам часу. За ці роки змінились технічні вимоги, з’явились нові гаджети. Потрібна була інша швидкість, дизайн.

Серед наших авторів і читачів – ті, хто з успіхом освоїли новітні технології.

Наші читачі стають нашими авторами – і відтепер це стало ще простіше. Як то кажуть, шукайте правди в своїй громаді. Зараз репортаж з місця події може робити кожен. І ми це врахували, вам досить ввести опцію «запропонувати новину».

І ще, і для нас це дуже важливо – відтепер ми обрали українську мову основною для нашого сайту. Хоч є ризик втратити частину читачів – ми йдемо на це свідомо. Звісно, будуть з’являтися і публікації російською мовою, проте перевагу ми віддаємо державній мові.

І, звісно, ми зберегли весь архів за минулі роки – все, про що писав «ПІК». Це хроніка, яка дозволить відстежувати все, що відбувається в області та в Україні у динаміці. Що стосується наповнення, то, як і раніше, у нас будуть суперові фоторепортажі, гострі публікації, оперативні новини, аналітичні матеріали. Динамічніший, яскравіший – саме таким ми хочемо бачити наш сайт.

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину