Pik
Сьогодні, 29 Січня 2020
04.03.2018
1589
0

Слизький Херсон: містяни падають, влада каже, що працює

Слизький Херсон: містяни падають, влада каже, що працює (фото)

Неділя принесла чергові випробування херсонцям – мряку зі сніговою кашею на дорогах, тротуарах, зупинках і т.д. змінила горбата ковзанка. У соцмережах люди скаржаться, що пересуватися вулицями просто не можливо і радять один одному не виходити з дому без особливої потреби, передає ПІК.

З ранку без жодних ознак розчищення чи посипання піском-сіллю виявилися навіть тротуари у центрі. Пішоходи падають на вулиці Суворова, де багато магазинів, але їхнє керівництво чомусь про безпеку покупців не потурбувалося. Нагадаймо, за правилами благоустрою, запровадженими в Херсоні, всі суб’єкти господарювання, зокрема і приватної форми власності, зобов’язані утримувати в належному стані прилеглу територію.

Навесні і влітку це догляд за газонами, восени – прибирання листя, взимку – розчищення доріжок поряд від снігу. За ігнорування обов’язків передбачено штраф і санкції мали б дисциплінувати підприємців. Але на справі механізм не діє.

Як зазначив керівник інспекції з контролю за станом благоустрою та санітарним станом м. Херсона Віталій Лисенко, вчора у Херсоні за неприбирання снігу оштрафували аж 12 підприємців, трохи більше 60-ти об’єктів перевірили. Таких методів боротьби приватники, як видно, не бояться, бо сьогодні біля більшості магазинів, кафе і т.д. суцільна ковзанка. 

Недалеко відійшли й самі комунальники – тротуари не почищені.

Зате сьогодні під час засідання комісії з ліквідації наслідків негоди у Херсонському міськвиконкомі, підлеглі доповіли міському голові Володимиру Миколаєнку та його першому заступнику Ігорю Козакову, що тротуари, принаймні, в центрі, приведені до ладу. І назвали вулиці: Ушакова, Перекопська, Суворова…

Доповідали й по стану доріг. Як зізнався директор КП «Дорожник» Валентин Чесноков, він сам не спить вже четверту добу, бо координує ситуацію на автошляхах міста.

Вчора дав команду комунальникам розчистити від снігової каші 108 вулиць, 74 з яких магістральні. А, мовляв, ще з 3-ї ранку на вулиці міста вийшли 7 розчищувально-посипальних машин, які у першу чергу пройшлися спусками і підйомами, під’їздами до лікарень та станції швидкої допомоги, а потім переключилися на інші дороги. Зараз же у кожному районі міста чергує всього по одній машині – така реальність.

А от Ігор Козаков здивував, на його думку, зі шляхами у Херсоні все окей:

- З дорогами більш-менш, десь добре, десь дуже добре, десь задовільно», - зазначив чиновник. Де? – запитують городяни, які жалкують, що вийшли або виїхали цим вихідним з дому.

Пройшовся тротуарами  вулицею Кулика і кореспондент ПІК.  Недалеко і небагато - надто високі ризики поламати руки і ноги.  І ці світлини - гарна ілюстрація того, що коли господар кафе дбає про своїх клієнтів і на прилеглій території прибрано, то  на тротуарі вже навіть  сухо, вичищені доріжки до дороги. А найчастіше на тротуарах - суцільний лід. 

 

моня

лед двое

 

по льоду на тротуали

А так би мали виглядати тротуари біля кафе_2

тротуар

 

А ця світлина з соцмережі - комусь не пощастило

file_1

 Внутрішньодомовий проїзд і цілодобовий кіоск - хто тут прибирає сніг?

ларек

Кулика - проїздна, але льодові горби ще лишились. Це біля зупинки в районі вулиці Миру

на дороге

 Сміття винести можна лише з ризиком впасти

file_2

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину