Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
11.02.2018
715
0

Скоєно розбійний напад на будинок голови Генічеської РДА

Скоєно розбійний напад на будинок голови Генічеської РДА

До серії розбійних нападів в Генічеському районі додалася  чергового події.  9 лютого, близько 13 години було вчинено розбійний напад на будинок в селі Стрілкове, в якому проживає голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов. Про це повідомляє Новий візит, передає ПІК.

 Як стало відомо «Новому Візиту», в цей час керівник району знаходився на нараді з силовиками у губернатора Херсонської області.

 Група невідомих в балаклавах проникла в приміщення, після чого зав'язалася бійка з охороною. Відеокамери зафіксували нападників і безпосередню сутичку з охороною. На місці злочину нападники залишили речові докази. Погрожуючи предметами, схожими на зброю, злочинцям вдалося втікти.

В даний час проводяться слідчо-оперативні дії та пошукові заходи на Арабатській стрілці. Задіяні сили і засоби місцевої та обласної поліції.

«Если нападение совершенно с целью меня запугать, то это бесполезная трата времени. За что я действительно переживаю, так это за жизнь моих родных и близких  и за людей, обеспечивающих охрану.  Моя задача — навести порядок в Геническом районе и обеспечить безопасность каждого его жителя. Надеюсь, что в этом поможет случай, который коснулось и меня«, — прокоментував подію голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

Розслідування нападу на будинок голови Генічеської райдержадміністрації взяв під контроль міністр МВС України Арсен Аваков. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину