Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
23.03.2018
291
0

Скільки жителів Херсонщини мають призвати на військову службу

Скільки жителів Херсонщини мають призвати на військову службу

Цього року до лав Збройних Сил України Херсонська область має направити 610 громадян. Про це сьогодні, 23 березня,  повідомив військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік на селекторній нараді, передає ПІК.

«Активно співпрацюємо з районами задля вчасного й ефективного оповіщення населення щодо проведення призовної кампанії та своєчасного доставлення потенційних призовників до місцевих військових комісаріатів», - доповів  Ігор Буднік.

Також на нараді обговорили порядок взаємодії Головного управління національної поліції у Херсонській області та Херсонського обласного військового комісаріату в частині спільного оповіщення громадян, які ухиляються від проходження строкової служби.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан наголосив, що такі ухиляння загрожуватимуть громадянам притягненням їх до адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності й доручив відповідним органам відпрацювати цей механізм відповідно до чинного законодавства.

Зазначимо, що весняний призов на строкову військову службу проводитиметься у квітні-травні 2018 року.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину