Pik
Сьогодні, 20 Березня 2019
17.01.2019
284
0

Скільки у 2019-му Херсону коштуватимуть дороги?

Скільки у 2019-му Херсону коштуватимуть дороги?

Стало відомо, скільки коштів у поточному році Херсон витратить на ремонт шляхів, передає ПІК.

Під час останнього засідання виконкому 15 січня міської ради затвердили плани робіт управління транспортної і дорожньої інфраструктури міськради на 2019 рік. З даного питання доповідала Наталя Молнар, яка на даний час виконує обов’язки начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міськради.

Як зазначила чиновниця на поточний ремонт проїжджої частини планується витратити 6 млн. 661 тис. гривень, йдеться про 41 об’єкт. А 2 млн. 487 тис. розподілять на технічне обслуговування, ремонт світлофорів, оплату за спожиту електроенергію, за допомогою якої вони працюють. 817 тис. гривень спрямують на поточний ремонт та обслуговування дорожніх знаків, пішохідних огороджень.

На лютневій сесії міськради депутати мають розглянути кориговану Програму дорожнього господарства Херсона, де збираються виділити на дороги 29 млн. 574 тисячі гривень. Зокрема, 12 млн. 712 тис. планується спрямувати на окремі об’єкти, які саме, не уточнюється. Разом з тим Наталя Молнар додала:

«Це об’єкти, які на сьогодні мають вже експертизи. Якщо ми підкріпимо їх коштами, то буде можливість провести тендерні процедури».

4,5 млн. гривень прописані на організацію безпеки руху – нанесення розмітки та пішохідних огороджень. 1 млн. 217 тис. гривень збираються виділити на капітальний ремонт тротуарів. 120 тис. гривень пропонується спрямувати на розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту проїжджої частини перехрестя вулиць Філатова та Олександрівської та облаштування світлофорного об’єкту.

І знову звучить тема світлофорів. На капремонт одного з таких об’єктів планується витратити 200 тис. гривень, а на встановлення світлофорів по вул. Робочій та на проблемному перехресті Залаегерсег-Бериславське шосе передбачено 2 млн. 150 тис., всього на реалізацію двох проектів потрібно 7 млн. гривень – зазначила чиновниця.

-Мене заряджає Ваш оптимізм… У нас магістральні вулиці в ямах. Зверніть увагу, що відбувається від Миру до кінотеатру «Супутник», там такі ями і кожного дня додаються і додаються, латають холодним асфальтом і все. Там жахіття якесь, скоро там автівки будуть провалюватись. А ми світлофори за 7 мільйонів визначаємо як пріоритети, - зазначив Володимир Миколаєнко.

7 млн. 994 тисячі видатків, передбачених згаданою програмою, залишаться не розписаними, у рядку «на інші об’єкти».

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину