Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
Ексклюзив
22.11.2017
570
0

Скільки коштують солодкі подарунки діткам

Скільки коштують солодкі новорічні подарунки діткам

Новорічні свята важко уявити без солодощів. Їх чекають дітки завжди, навіть, якщо отримали бажаний подарунок від Діда Мороза. ПІК проаналізував пропозиції кондитерських фабрик та виробників солодощів та готовий поділитися своїми висновками.

Ціни на подарунки від 20 гривень й до безкінечності

Ціна на солодкий подарунок залежить від виробника, ваги цукерок, ціни цукерок та упаковки. Найдешевші подарунки у кольорових коробочках, які нам вдалося знайти, коштують від 20 гривень за 150 грам. Це найпростіший варіант, який складається з 10-12 цукерок. Якщо вага більше, то пропорційно зростає й ціна. Середній подарунок з пристойним вмістом цукерок (є 5-6 не дешевих шоколадних цукерок) коштує не менше 60 гривен. Є подарунки й по 150-200 гривень у картонних яскравих коробках.

Упаковка впливає на ціну

Звичайно, що найменше коштують подарунки у картонних коробках. Але треба розуміти, що й така упаковка буває різної якості. Вартість найпростішої коробочки, якщо пошукати в інтернеті, не менше 5 гривень за штуку. 

Як варіант, можна пошукати подарунок у пакеті з новорічною тематикою. В опті така упаковка коштує по 55-65 гривень за 100 пакетиків, в які можна вмістити до 300 грам цукерок.

Найдорожчі подарунки:

  • це м’які іграшки, наповнені цукерками, та жерстяні коробки та туби з цукерками, ціна м’якої іграшки починається від 250 гривень, в середньому такий тип подарунку вартує близько 350 гривень. Тобто, за такі кошти ви отримуєте гарненьке плюшеве цуценя – це символ майбутнього року, та цукерки.
  • У жестяних коробках та тубах подарунки починаються від 150 гривень. Ціна залежить від ваги та якості упаковки. 

Як зекономити

Якщо вам потрібен один чи декілька солодких подарунків, то краще купити у супермаркеті по прийнятній ціні. Але, якщо мова йде принаймні про десяток подарунків, то можна трохи заморочитись та й самим зробити щось цікаве. Фантазія тут не знає меж. Наприклад, можна купити по знижці тканину в магазині та нашити яскравих мішечків, а потім наповнити їх саме тими цукерками, які люблять дітки. Це буде оригінально.

Можна запакувати цукерки у папір, в який загортають квіти. Можна зробити з цукерок дерево.

Бажаємо вам вгодити діточкам!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину