Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
07.10.2019
647
0

Скільки доходів принесе бюджету концесія портів Ольвія і Херсон

Скільки доходів принесе бюджету концесія портів Ольвія і Херсон

Концесійними проектами ДП «Стивідорна компанія Ольвія» і ДП «Херсонський морський торговельний порт» зацікавилися 46 компаній, в тому числі 11 іноземних. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. Передає ПІК.

«Верховна Рада прийняла в другому читанні закон про концесію, ми аплодуємо стоячи всім, хто брав участь у його розробці. Я впевнений, що президент найближчим часом його підпише. Концесія – це єдиний шлях до зростання морської галузі», – сказав Юрій Лавренюк.

Він нагадав, що концесійний проект в порту «Ольвія» передбачає інвестиції в портову інфраструктуру в сумі 17,3 млрд грн і розрахований на 35 років. За цей час до бюджетів усіх рівнів буде перераховано близько 58 млрд грн податків і зборів.

«Зараз, наприклад, порт відраховує до бюджету набагато менше коштів. При цьому головне, що підприємство залишається державним. Концесіонер через 35 років повинен передати його в управління державі», — додав заступник міністра.

Концесійний проект в Херсонському порту передбачає передачу його майна в концесію терміном на 30 років і інвестиції в портову інфраструктуру на рівні 1,5 млрд грн. Надходження до бюджетів очікуються на рівні 14,5 млрд грн.

Нагадаємо, 1 жовтня в Одесі міністр інфраструктури Владислав Криклій презентував концесійні проекти в морських портах Ольвія і Херсон представникам міжнародних організацій, українським та іноземним інвесторам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину