Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
23.02.2018
780
0

Скільки благодійних внесків надходить у медичні заклади області

Скільки благодійних внесків надходить у медичні заклади області

Позабюджетні надходження по обласних закладах охорони здоров'я склали майже 19 млн грн. Про це ПІК повідомили у прес-службі ОДА.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації заклади охорони здоров'я здійснюють оприлюднення позабюджетних надходжень та їх використання на власних WEB-сайтах.

Читайте також: На сесії Каховської райради прийняли рішення про звільнення головного лікаря ЦРЛ

Станом на 1 січня 2018 року по обласних закладах охорони здоров'я позабюджетні надходження становлять 18 742 тис. грн та використовується на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, продукти харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, на предмети, матеріали, обладнання, соціальне забезпечення та інші видатки.

Взагалі на Херсонщині розроблений чіткий алгоритм надходження позабюджетних коштів, а зокрема благодійної допомоги та грошей від платних медичних послуг, стверджують в ОДА,

У зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом загального фонду та з метою покращення матеріально-технічної бази, кошти від благодійних внесків спрямовуються на придбання медичного обладнання та проведення капітальних ремонтів приміщень.

Читайте також: З обласних закладів пішли всі благодійні фонди

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину