Pik
Сьогодні, 18 Січня 2019
13.02.2018
589
0

«Скіфія»: кадрова інтрига зберігається?

«Скіфія»: кадрова інтрига зберігається?

Правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у додатковому відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. Було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. 

А от Херсонська філія названа серед тих, де конкурс на посаду менеджера знову  не відбувся і де призначено т.в.о.

Про це йдеться у інформації, оприлюдненій на сайті «Суспільне мовлення», передає ПІК.

Нагадаємо, що у тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій зараз було проведено повторний конкурс, результати якого стали відомі 12 лютого. І знову конкурс виявився невдалим для Херсонської філії. 

«Конкурс не відбувся на посаду менеджера Львівської філії (оскільки жоден із кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам конкурсу), на посаду продюсера філії «UA: Донбас» (конкурсна комісія не отримала заявок на участь у конкурсі на цю позицію) і на посаду менеджера Херсонської філії (тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Оксану Шило). Таким чином для цих трьох регіонів конкурс буде оголошено й проведено повторно», - йдеться у інформації.

Про призначену на посаду т.в.о. мало що відомо. Якщо вірити соцмережам, то раніше Оксана Шило працювала на Луганському телебаченні. Відповідно до декларації за 2016 рік, Оксана Шило дійсно працювала головним продюсером філії ПАТ НСТУ «Луганська регіональна дирекція». Також повідомлялось що Донецька та Луганська філії телерадіокомпаній об’єдналися в «UA: Донбас». Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (Крематорськ) і ЛОТ Луганської філії НСТУ (Севєродонецьк).

Нагадаємо, що продюсером Херсонської філії Суспільного ТБ став Середюк, а тимчасово виконуючим обов’язки менеджера раніше був  Вадим Хоменко

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину