Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
24.12.2017
677
0

Скажена лисиця у Скадовському районі напала на собаку

Скажена лисиця у Скадовському районі напала на собаку

У  с. Благодатне Скадовського району  серед білого дня зайшла лисиця, яка почала бігати по подвір’ям мешканців села.  В одному з дворів лисиця напала на собаку та затаїлася на подвір’ї,  там же місцевий мисливець застрелив її.  Про це повідомляє ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Сказ лисиці в с. Благодатне підтверджено -  експертиза №001828 п.м./17 від 21.12.2017.

Цей випадок стався 20 грудня. Фахівці  відразу  виїхали на місце, провели епізоотичне розслідування даного випадку, труп лисиці направили для дослідження на сказ до Херсонської РДЛВМ. З жителями села провели бесіди про небезпеку сказу, необхідність проведення щеплень домашнім тваринам проти сказу. На подвір’ях, куди забігала лисиця, провели дезінфекцію. 

Складено акт епізоотичного розслідування спалаху вогнища сказу тварини та розроблено План комплексних заходів по ліквідації вогнища в неблагополучному пункті по сказу. Продовжено карантинні обмеження по сказу на території  Благодатненської сільської ради.

Як раніше передавав ПІК, жителі с. Зелене Благодатненської сільської ради в ніч з 10 на 11 грудня 2017 року з жахом пережили набіг вовка в особисті селянські господарства. Було підтвержено сказ вовка  експертизою.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину