Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
12.10.2018
1149
0

Скандальний Володимир Шадрін більше не голова комісії облради

Скандальний Володимир Шадрін більше не голова комісії облради

Сесія Херсонської обласної ради 12 листопада стала останньою для Володимира Шадріна... у якості голови Постійної комісії з міжнаціональних відносин, культури, науки та освіти, передає ПІК.

Розглядаючи питання про оновлення переліку постійних комісій депутати зупинилися на одіозній особистості очільника "культурно-спортивної" комісії. Нагадаймо, за три роки, відколи нею кермував Володимир Шадрін, обласна рада відзначилася низкою скандальних рішень, серед них – вигнання з будівлі "Ілюзіону" креативної молоді, яка займалася проектом "Арт-хаб", підтримання оборудок, пов’язаних з діяльністю СДЮШОР та вищого спортивного училища, непрозора передача в оренду комунальної нерухомості, незаконне звільнення керівників у сфері спорту тощо. Всі з цих рішень особисто лобіював пан Шадрін.

Але зараз колеги задалися питанням – чому комісія фігурує у скандалах, а от реальних результатів не має.

44-ма голосами депутати змістили Володимира Шадріна з посади очільника комісії. Останню очолили Галина Гондарева, яка, між іншим, є соратницею Шадріна по партії.

До речі, самого Володимира Шадріна на сесії не було, хтось повідомив, що він у відрядженні. Але навіть цей факт не зупинив депутатів, щоб проголосувати за відставку Шадріна.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину