Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
15.11.2017
902
0

Полігон з курячим послідом активно розчищається

Скандал з птахофабрикою на Херсонщині - мертві тушки зникли

Ситуація що склалася на птахофабриці в селі Східному на Херсонщині, "пов’язана з утилізацією курячого посліду та мертвих тушок курятини, почала потрохи змінюватись". Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, передає ПІК

Читайте також: У Херсоні почали шукати  винних у смороді

За його словами, 15 листопада керівники облради провели робочу зустріч з керівництвом птахофабрики. Останні запевнили, що після першого візиту комісії на минулому тижні, вони кожного дня займаються наведенням порядку в своєму господарстві.
 

«Для підтвердження їх слів ми разом з радником голови облради Олегом Горбіком виїхали перевірити факт проведення вище перелічених заходів. Мертві тушки зникли. З слів керівництва вони вивезені в Маріуполь на спеціалізоване підприємство, з яким укладена угода на їх утилізацію. Полігон з курячим послідом активно розчищається. Завезена глина для підготовки змішування посліду з нею, після чого створюється суміш для добрив згідно технології», - написав Ставицький.

23 листопада керівництво підприємства має надати в облраду план заходів з усунення усіх недоліків. «А проблем цих накопичився нескінченний край. Це й забруднена річка незрозумілого кольору, це засмічена вщент територія, це план утилізації величезної маси курячого посліду, і багато іншого», - пише депутат. 

Читайте також: Чим дихає Херсон – роз’яснення фахівця

Читайте також  про конфлікт  навколо птахофабрики у Чорнобаївці у матеріалі "Хто захистить херсонців?" 

Читайте також: Про Східне та інвестора

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину