Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
30.04.2019
794
1

Скадовських собак возитимуть на стерилізацію у Херсон

Скадовських собак возитимуть на стерилізацію у Херсон

26 квітня 2019 року під головування секретаря міської ради Олега Сокольчука за участі представників влади, громадськості та активістів міста відбулась розширена нарада щодо організації заходів поводження та боротьби з безпритульними собаками, повідомляє сайт Скадовської міської ради, передає ПІК

На нараді з роз’ясненням нормативно-правової бази з даного питання до присутніх звернулася заступник міського голови Ольга Бутенко, яка також зосередила увагу на обопільній відповідальності як влади, так і громадськості, за жорстоке поводження з тваринами та належне утримання їх в приватних домогосподарствах. Бутенко також повідомила, що на сьогоднішній день міською радою проводиться робота по організації співпраці з МКП «Гарантія» Херсонської міської ради, яка має можливості відлову, перетримання та стерилізації безпритульних тварин. 

Читайте також: «Собачі» війни в соцмережі – у Херсоні скандал навколо притулку для тварин

Цю новину почали жваво обговорювати у соцмережах. Люди висловлювали побоювання, що собак, яких привезуть зі Скадовська, потім не повернуть у місце їх постійного проживання, а випустять десь під Херсоном. Такі випадки вже були, коли бачили чипованих тварин на полях. Також користувачі соцмереж побоюються, що з собаками будуть погано поводитись у притулку КП "Гарнтія". Зоозахисники неоднразово звертали увагу на ситуацію у притулку.

Читайте також:Зоозахисники виступають проти знущань над собаками та за прозоре фінансування притулку для тварин

Фото Скадовська блог-толока

 

Новини по темі

 

Коментарі

Николай, 30.04.2019
Никуда возить не надо. На месте безжалостно травить. И никаких проблем!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину