Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
06.06.2020
762
0

Скадовські ветеринари слідкують за станом вихованців дельфінарію

Скадовські ветеринари слідкують за станом вихованців дельфінарію

Дельфінарій у Скадовську працює вже 8 років. Він об’єднує не лише дельфінарій, а й центр реабілітації. До карантину багато дітлахів з України та інших європейських країн приїздили до Скадовська, аби пройти курс дельфінотерапії, що включає плавання та спілкування з дельфінами, масаж й заняття з психологом . Зазвичай, це хлопчики та дівчата з діагнозами ДЦП, аутизм та з синдромом Дауна.

Проте через карантин заклад не може повноцінно функціонувати. Бо дитячі оздоровчі табори ще не працюють, а це були основні відвідувачі. Центр реабілітації також не може повноцінно працювати, адже в приміщеннях килимове покриття покриття, яке в місцях для перебування дітей зараз під забороною. Про це розповів директор дельфінарію Олексій Шурепов. 

Усіх тварин, які утримуються в дельфінарії, обслуговує Скадовська районна державна лікарня ветеринарної медицини. Фахівці проводять клінічний огляд тварин та надають консультації щодо  їх утримання. За здоровям вихованців ветеринари слідкують постійно, навіть коли заклад не працює через карантин.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину