Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
08.08.2016
210
0

Ситуація на адмінмежі з Кримом не привід для паніки

Ситуація на адмінмежі з Кримом не привід для паніки

Як пояснив заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан в Криму РФ проводить військові навчання, повідомляє прес-служба ХОДА. 

«Скупчення військової техніки можна пояснити тим, що у зв`язку з проведенням навчань відбувається переміщення техніки й бійців до Автономної Республіки Крим зі складу військових частин Південного федерального округу Російської Федерації. А обмеження виїзду з території Криму на всіх трьох пунктах в`їзду-виїзду пов`язані з пошуками російських дезертирів військовослужбовцями», - пояснив Вадим Чабан.

На сьогоднішній день ситуація на КПВВ «Чонгар» налагоджена й контрольний пункт працює у штатному режимі. А на «Чаплинці» й «Каланчаку» поки що громадяни мають можливість перетинати кордон тільки у напрямку Криму.

Вадим Чабан також прокоментував інформацію щодо пострілів на контрольному пункті в`їзду-виїзду «Чонгар» з боку українських прикордонників:

«Не зважаючи на відсутність затримок транспорту, один із водіїв намагався оминути чергу та виявив загрозу для життя працівника прикордонної служби, саме тому відповідно до норм і правил по відношенню до водія була застосована зброя у повітря, після чого водій заспокоївся і повернувся у чергу».

Заступник голови ОДА говорить про те, що позаштатні ситуації інколи виникають саме на «Чонгарі» через те, що на даному контрольному пункті в`їзду-виїзду найбільший транспортний потік, тому не слід пов`язувати дану ситуацію з перекриттям адміністративної межі.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан звертається до громадян і запевняє:

«Зміни в роботі контрольних пунктів в`їзду-виїзду Херсонської області жодним чином не несуть загрозу для громадян України. Найближчим часом робота буде налагоджена у двосторонньому режимі».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину