Pik
Сьогодні, 22 Червеня 2018
08.11.2017
111
0

Депутат облради: матір атовця чекають на прийом

Ситуація з виділенням землі атовцям у Миролюбівці - з’ясовують обставини

Про те, як складається ситуація з виділенням землі в с. Миролюбівка Білозерського району учасникам АТО проінформував у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, передає ПІК.

"Інформую про продовження щодо ситуації з роботою Держгеокадастру в Херсонській області. Вчора до мене звернулась Наталя Бондар, мати учасника бойових дій Миколи Бондаря, в питанні виділення земельної ділянки її сину. Я оперативно зв’язався з представниками Держгеокадастру.

Вони в свою чергу пояснили що листи від Миколи Бондаря не отримували в зв’язку з тим що на конверті не правильна адреса. В свою чергу Наталя Бондар сказала що цю адресу для листування їй продиктували саме працівники організації", - написав депутат. 

"На даний момент проблематика учасників АТО в питанні виділення землі в с. Миролюбівка Білозерського району взята мною особисто та представниками Держгеокадастру на контроль. Також з’ясовуються обставини в середині відомства хто не чемно віднісся до Наталі Бондар, футболячи її з одного кабінету в інший, надавши неправильну адресу для листування.

В понеділок пані Наталю чекають на прийом щоби спробувати оперативно вирішити проблему виділення землі нашим захисникам! Слава Україні!», - написав Ставицький. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
664
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину