Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
08.11.2017
622
0

Депутат облради: матір атовця чекають на прийом

Ситуація з виділенням землі атовцям у Миролюбівці - з’ясовують обставини

Про те, як складається ситуація з виділенням землі в с. Миролюбівка Білозерського району учасникам АТО проінформував у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, передає ПІК.

"Інформую про продовження щодо ситуації з роботою Держгеокадастру в Херсонській області. Вчора до мене звернулась Наталя Бондар, мати учасника бойових дій Миколи Бондаря, в питанні виділення земельної ділянки її сину. Я оперативно зв’язався з представниками Держгеокадастру.

Вони в свою чергу пояснили що листи від Миколи Бондаря не отримували в зв’язку з тим що на конверті не правильна адреса. В свою чергу Наталя Бондар сказала що цю адресу для листування їй продиктували саме працівники організації", - написав депутат. 

"На даний момент проблематика учасників АТО в питанні виділення землі в с. Миролюбівка Білозерського району взята мною особисто та представниками Держгеокадастру на контроль. Також з’ясовуються обставини в середині відомства хто не чемно віднісся до Наталі Бондар, футболячи її з одного кабінету в інший, надавши неправильну адресу для листування.

В понеділок пані Наталю чекають на прийом щоби спробувати оперативно вирішити проблему виділення землі нашим захисникам! Слава Україні!», - написав Ставицький. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину