Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
06.09.2018
1170
0

Ситуація у Криму: На Херсонщині медики закликають не панікувати, а звертатися у лікарні

Ситуація у Криму: На Херсонщині медики закликають не панікувати, а звертатися у лікарні

У соцмережах мешканці районів Херсонщини, що розташовані поблизу кримського «Титану», розповідають про поганий стан здоров’я.  Проте, як виявилось, звертатися у лікарні люди не поспішають.

Натомість, медики діють і зараз у Чаплинському та Каланчацькому районах знову працюють бригади з області – нагадаємо, вчора вони вже обстежували дітей у школах та дитсадках, передає ПІК.

То що кажуть з приводу ситуації медики? ПІК звернувся за коментарем до Віктора Короленка, директора Департаменту охорони здоров’я ОДА.

«Так, зараз також працюють наші бригади у районах. Але ми не поліклініки на колесах, люди мають звертатися у свої заклади охорони здоров’я. Звернень таких немає (з відповідними симптомами – ред.)! В жоден заклад охорони здоров’я – ні Чаплинського, ні Каланчацького районів. Вони просто сидять вдома і кажуть: ми нікуди йти не хочемо. А я направив бригади у школи, садочки, щоб подивитися, як себе почувають діти, який у них стан здоров’я», - каже Короленко.

«На сьогоднішній день ніякого занепокоєння (ситуація – ред.) не викликає – я сам особисто вчора був і в садках, і в школах», - каже Короленко.

«Не треба панікувати! Я не сперечаюсь з тим, що є викиди. Але зараз для евакуації людей немає підстав абсолютно», - каже директор департаменту.

парта

Що стосується інформації про те, що в область  мали 6 вересня прибути ще фахівці МОЗ, то Віктор Короленко запевняє, що довіряє своїм херсонським колегам: «Хочу вас сказати одне, коли генерал бігає по плацу – це під час війни викликає паніку, а в мирний час – сміх. Я вірю своїм фахівцям, які працюють у лікарнях».

«Зараз сезон алергій, - нагадав Короленко. – Також діти повернулись після канікул, як то кажуть, хто з поля, хто з моря – кашляють, нежить. Зараз про  будь-яку болячку скажуть, що це через «Титан».

15 дітей, яких вчора відібрали для більш детального обстеження у Херсоні, планують привезти в обласний центр завтра – бо ще сьогодні тривають  обстеження  у районах. Правда, для того, щоб дітей доправили в обласні лікарні,  ще потрібна згода батьків.  

«Сьогодні 30 діточок в Червоному Чабані (с.Преображенка Каланчацького району – ред.) не пустили батьки в школу.  Спеціально мої поїхали, показують їм 36 заяв, що батьки не відпустили дітей у зав’язку з екологічною обстановкою. До чого тут болячки? 36 заяв лежить зараз у директора в школі. Просто на місцях «роздувають» (паніку – ред.), - каже Короленко.

"Звертайтесь у лікарні! Чим більше зараз буде звернень - ми ж об'єктивно побачимо і об'єктивно напишемо, що дійсно там є. А так ніхто не звертається, але медиків звинувачують, що ми не хочемо виявляти!", - каже Короленко. 

Нагадаємо, в ОДА запевняють, що в разі необхідності дітей з небезпечних районів Херсонщини евакуюють, крім того, тут готові прийняти дітей з Криму, які потерпають від викидів кримського "Титану".

Екологічна катастрофа в Криму: чи треба хвилюватися мешканцям Херсонщини?

 На Херсонщині перевіряють стан здоров’я людей після викидів на заводі

Екологічна катастрофа у Криму: оперативна інформація про ситуацію на Херсонщині

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину