Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
16.05.2018
647
0

Ситуація біля залізничної станції в Новоолексіївці - це дно і жах

Ситуація навколо залізничної станції в Новоолексіївці - це дно і жах

Саботаж та  навмисне завдання шкоди іміджу і економіці району. Так важає активіст громадскої організації «Нова фортеця» Оксана Чорнобривцева, маючи на увазі ситуацію біля залізничної станції Новоолексіївка в приморському Генічеському районі Херсонщини, передає ПІК з посиланням на генічеський сайт Новий візит

 «Саботаж. Навмисне завдання шкоди іміджу і економіці. Навмисне завдання збитків. І все це використовуючи службове становище!  Новоолексіївка — це дно і жах, і коли це припиниться?!  Хто відповідає за цю вбиту дорогу? Хто відповідає за кошмар з організацією транспортного сполучення і відсутність стоянки для приватного і комунального транспорту? Хто відповідає за прибуття і розподіл потягів на залізничній станції?!

 Люди прибувають на відпочинок!!! І мусять «лізти» з чемодана і малими дітьми, літні люди через міст бо якийсь товарняк стоїть на 1 колії! І це на станції, яка пуста!!!  Безлад і примітив!!! 

 І це не якась «держава» чи Президент!!!  Це невиконання своїх посадових обов’язків конкретними особами», — написала Чорнобривцева в Фейсбук.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину