Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
23.02.2018
615
0

Система «ProZorro» знову буде доводити виконавчу владу Херсона «до сліз»?

Система «ProZorro» знову буде доводити виконавчу владу Херсона «до сліз»?

Депутати Херсонської міськради знизили закупівельний поріг на ProZorro з 200 тисяч гривень до 30 тисяч гривень.

Відповідне рішення депутати прийняли сьогодні, 23 лютого, на сесії міськради, передає ПІК.

Пропозицію про включення у порядок денний питання про встановлення порогу Прозорро у розмірі 30 тисяч вніс депутат Олег Романюк.

Однак, його пропозицію колеги спочатку не підтримали. За внесення даного питання у порядок денний проголосувало лише 23 депутата із 28 необхідних.

Після цього була внесена пропозиція повернутися до питання встановлення закупівельного пору у розмірі 30 тисяч та голосувати за нього поіменно. Майже годину тривало голосування за дане питання: спочатку поіменно голосували за повернення до пропозиції Романюка, потім за внесення питання у порядок денний, а потім вже і за саме питання в цілому. Зрештою, питання  зниження суми закупівельного порогу на ProZorro набрало необхідну кількість голосів: 38 депутатів проголосували «за», і один – утримався. Зазначимо, що міський голова Володимир Миколаєнко також проголосував «За» зниження закупівельного порогу.

Після голосування депутати пішли на обідню перерву.

Нагадаємо, 30 листопада 2016 року  депутати підвищили суму закупівельного порогу на ProZorro з 30 тисяч до 200 тисяч гривень.  Тоді депутати пояснювали це рішення тим, що органам виконавчої влади важко впоратися з системою Prozorro, бо вона, на їхню думку, дуже складна.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину