Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
24.08.2016
227
0

Сім’ям загиблих Героїв вручили ІІ видання «Хронології мужності»

Сім’ям загиблих Героїв вручили ІІ видання «Хронології мужності»

Сьогодні у приміщенні обласної ради з нагоди святкування Дня незалежності України сім'ям загиблих Героїв АТО вручили ІІ видання книги «Хронологія мужності». Книги родинам загиблих бійців вручили голова обласної ради Андрій Путілов та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Про це у фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада. 

Як зазначив у своїй промові голова ОДА А.Гордєєв: «Саме в цей важливий для всієї країни день, всі ми вклоняємося перед вами, за те, що виростили таких синів, які віддали найцінніше - життя, за Україну та її незалежність».

Голова ОДА додав, що публікуючи перше видання, ніхто і не думав, що буде змушений працювати над другою книгою. Він також розповів, що до книги ввійшла історія життя відомої херсонської волонтерки Валентини Крицак. «Хоча вона і не загинула в бою, як всі хлопці, про яких написали в «Хронології мужності», але вона заслуговує на це не менше, ніж вони.

Бувши тяжко хворою, вона ні на мить не переставала допомагати українській армії займаючись волонтерством», - переконаний очільник області.

Звертаючись до сімей загиблих, голова облради А.Путілов висловив слова подяки та поваги за хоробрих дітей, батьків, чоловіків та розповів про історію створення першої книги.
«У день, коли в стінах обласної державної адміністрації ми вручали перші нагороди батькам воїнів - Героїв, я попросив дозволу і благословення на створення Книги Пам'яті. Мою ідею підтримали, дозволивши творчому колективу зібрати матеріал, фотографії, спогади про наших Героїв. Так була створена перша книга «Хронологія мужності», - розповів А. Путілов.

Андрій Путілов висловив побажання, яке є у всіх. «Ми хочемо, щоб більше не доводилось випускати книги пам'яті, щоб наші хлопці перестали гинути. Я вірю, що Україна переможе, що наша країна відстоїть свою незалежність і цілісність територій», - запевнив Андрій Путілов.

Крім того, А.Путілов закликав членів сімей загиблий військовослужбовців звертатися особисто до нього з будь-якою проблемою. «Ви можете звертатися до мене особисто. Також, спеціально для координації роботи між вами і владою ми ініціювали створення комунального підприємства «Оберіг», яке займається допомогою родинам бійців, - зауважив голова облради. - Тут завжди вам допоможуть і підтримають».

Під час заходу, сім'я одного із загиблих в АТО бійця, вручила голові ОДА та голові облради збірку віршів від доньки загиблого воїна, подякувавши за увічнення пам'яті про їх сина та батька дівчинки.

Як розповіла начальник управління культури ОДА Світлана Думинська до ІІ видання ввійшли публікації про 48 Героїв, які загинули у боротьбу за цілісність України.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину