Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
18.04.2019
1071
0

«Бойове хрещення» сільського лікаря на Херсонщині

Сімейний лікар з Чонгара впоралася з прийняттям пологів

Так би мовити, «бойове хрещення» сталося у молодої лікарки з далекого села Чонгар у Генічеському районі Херсонщини. Сімейному лікарю вперше в життя довелося приймати пологи, і вона з цією задачею успішно впоралася. Спогадів тепер вистачить надовго! Про це пише Новий день.

— На прийом до нашої амбулаторії прийшла мешканка Чонгара з донькою. Щойно завершила огляд, як у неї дзвонить мобільний – сказали, дружина її сина вдома ладнається дитину народжувати. Я поспіхом зібрала медикаменти й інструментарій, і разом зі свекрухою вагітною помчали на машині додому до молодої жінки, — розповідає сімейний лікар Тетяна Кравцова. – Коли прибули на місце, пологи вже відбулися. Маля з’явилося на світ, його обережно узяв на руки батько, а мені залишилося тільки перерізати пуповину, й оглянути породіллю, підготувавши її до поїздки в лікарню. З нею та синочком все було добре – просто пологи виявилися стрімкими. Вони почалися, щойно та зробила крок за поріг, аби їхати у пологове відділення. Сина щасливі батьки назвали Григорієм, а я дуже щаслива за цю родину. Своїх дітей у мене поки немає, і до того пологи ніколи не доводилося приймати. Та після них і мене переповнює радість за те, що стала причетною до появи на світ маленького сонечка. 

У Чонгарі, де мешкає трохи більше від тисячі люду, цю історію вже переповідають від хати до хати. Селяни дуже хвалять свого лікаря, що не розгубилася, діяла професійно та вправно. Тетяна Кравцова, до речі, працює тут після навчання тільки другий рік. Сільський голова Галина Коваль каже, що для лікарки громада навіть придбала своїм коштом будинок за 136 тисяч гривень, та й амбулаторію привели до ладу. І недавні події довели, що «інвестиція» у побутовий комфорт для потрібного фахівця виявилася напрочуд вдалою.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Фото Ранок у Великому Місті - ICTV

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину