Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
22.09.2018
1498
0

Сім сотень мешканців Херсонщини працюють на кримському «Титані»?

Близько 700 мешканців Херсонщини працюють на кримському «Титані»?

Близько 700 жителів Херсонщини, які до сьогодні змушені працювати в тому числі на підприємстві "Титан" в Криму, після реалізації підписаних на форумі "Таврійські горизонти" інвестиційних проектів отримають нові робочі місця у себе вдома.

Про це в п'ятницю на прес-конференції в Києві за підсумками підписання меморандумів у рамках інвестиційного форуму "Таврійські горизонти" повідомив голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв, передає Укрінформ.

"До цього часу на "Титан" з Херсонської області були змушені їздити близько 700 осіб. Але після того, як ми реалізуємо в регіоні енергетичні проекти, ми не лише створимо нові робочі місця, які заміщають людям роботу на "Титані", а й забезпечимо чистою електроенергією як Херсон, так і всю Україну, яка залежить сьогодні від енергоринку вугілля", - сказав Гордєєв.

У відкритих джерелах повідомлялось, що на «Титані» працює понад 400 робітників з материкової України.

Нагадаємо, у січні 2017 року ПІК з посиланням на на офіційний сайт ОДА  повідомляв про те, що кримський «Титан» звільняє працівників з українським громадянством, мешканців Херсонської області. Про це журналістам розповідали  й мешканці регіону. 

Як повідомляли російські ЗМІ, у березні 2017 року на «Титані» працювало 4400 працівників. Тоді ж з’явилась інформація про можливі скорочення.

Нагадаємо, через викиди з «Титану» з населених пунктів Херсонщини, що розташовані поруч, довелося вивезти дітей та вагітних жінок. Людей, які проживають у тій місцевості, закликають звертатися до лікарів у разі проблем зі здоров’ям.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину