Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
14.05.2019
883
0

Сила українців у вмінні об’єднуватись заради справи – Путілов

Сила українців у вмінні об’єднуватись заради справи – Путілов

Напередодні Дня вишиванки на подвір’ї херсонської спеціалізованої школи № 54 відбувся тематичний флешмоб за участі учнів та вчителів, передає ПІК.

Начебто нічого особливого, але вражає те, наскільки педагоги та діти пов’язані між собою не тільки учбовим процесом, але й дружніми стосунками. Під час заходу вчителі виконали пісню про оберіг України – вишиванку, а діти зробили хореографічну композицію.


До школи у цей день запросили голову правління Механічного заводу Андрія Путілова, бо на день раніше до закладу завезли меблі до класу іспанської мови, бібліотеки та для потреб першачків, які він передав до школи разом із засновником громадської платформи “Добро переможе” Юрієм Рожковим.

- Вишиванка – це символ України, який об’єднує усю країну. Але справжня сила українців у вмінні об’єднуватися заради реальних справ, заради змін у нашому житті. Багато людей вкладають свою душу та працю в Україну, вони роблять це на своєму робочому місці. Є ситуації, коли люди намагаються зробити трохи більше, допомогти та підтримати інших, бо розуміють, що це в їх силах. Хотілося б, щоб таких було більше, тоді й Україна швидше розквітне та стане потужною державою, - каже Андрій Путілов

Як розповіла директор школи Олена Драчук, приємно, що нові меблі школа отримала напередодні українського свята – Дня вишиванки.
- Радію, що ми підвердили: українці – нація дуже дружня та готова допомогати один одному, - каже Олена Миколаївна.

Допомога школам, дитячим садочкам, лікарням – це один з приоритетів у громадській діяльності Андрія Путілова вже більше десяти років. Він упевнений, що допомогати треба тим, хто не жаліється на життя, а робить все від себе можливе, щоб змінювати його на краще. Саме тому він пообіцяв учням 54-ї школи докласти зусиль до того, щоб на території закладу з’явився обіцяний міської владою ще у минулому році стадіон.

- Бачив, як грали хлопці з вашої школи під час відбіркового етапу Кубку з футболу у Херсоні 11-12 травня. Лише трохи не вистачило до перемоги, але було велике бажання стати кращими. Впевнений, якби у школі був стадіон, то команда б показала відмінний результат, - зауважив Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину