Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
03.09.2017
1016
0

Січова про Мангера і бульдожу хватку

Січова про Мангера і бульдожу хватку

Екс-перший заступник голови ОДА Валентина Січова вважає, що голова облради Владислав Мангер може стати жертвою нинішніх союзників і діє на користь захисників "русского мира".

Про це Валентина Січова написала у своєму пості на Фейсбук, передає ПІК.

Валентина Січова, яка не так давно відповідала за «гуманітарний блок» в ОДА, звернулася до голови облради Владислава Мангера у зв’язку з його планами поставити на сесії питання про доцільність перебування на посаді начальника управлінні освіти ОДА Євгена Криницького.

"Я не буду говорити про професійність Криницького Є.А. – він молода людина і, при бажанні, може навчитись - було б у кого. До речі він на цій посаді тому, що ніхто із попередніх претендентів не зміг пояснити, а з якою метою вони йдуть на цю посаду, втрачаючи в грошах", - пояснила Січова.

Читайте також: Мангер і Федін знайшли спільного ворога

"Я не про професійність, бо спостерігаючи за призначеннями на посади, які Ви здійснюєте вже майже рік, очевидно, що питання професійності кандидата на посаду Вас абсолютно не цікавить. Майже жодного призначення, яке було б зроблене без порушення законодавства. І жодного призначення, при якому новопризначений керівник хоч в чомусь був кращим, або рівним попереднику", - написала Січова.

"Ви методично змінюєте керівників комунальних підприємств і установ з однією метою – мати абсолютно керованих "своїх" людей. І, поки що Криницький єдиний, хто посмів піти проти Вашої волі (бо якого б депутата побажання не виконувались би, підписуєте їх ВИ) і подав до суду на порушення Вами законодавства при призначенні", - переконана Валентина Січова.

Читайте також: Мангера закликають працювати без "договорянків

"Пане Владиславе! Я не цікавлюсь минулим ні Вашим, ні будь чиїм. Ми всі приходимо в цей світ щоб ставати досконалішими. Це не можливо без помилок. Тому суджу по вчинках, які людина чинить тут і тепер. Отже, пане Владиславе, не можна губити Україну заради забаганок депутатів, тим паче, якщо у них бульдожа хватка – прийде час, вони ще пару дипломів вишів за бюджетні кошти отримають, чим відкриють собі дорогу, і Ви теж попадете їм на зуби. Але тоді вже буде пізно", - пише Січова.

"Не можна губити Україну заради власного збагачення чи політичної доцільності! А таке враження, що робиться все для того, щоб захисники російськомовних громадян поставили Вам відмінно за проведену роботу", - підкреслила Січова.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину