Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
12.02.2021
532
0

Шляхи вирішення проблем моряків напрацьовуватимуть разом з обласною владою

Шляхи вирішення проблем моряків напрацьовуватимуть разом з обласною владою

Питання корупції в морській галузі, а також підвищення цін у системі дипломування та сертифікації фахівців 11 лютого в обласній державній адміністрації обговорили з представниками морської професії.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Представники «Українського об’єднання моряків» висловилися проти корупції в системі дипломування моряків, незахищеності електронного кабінету моряка, а також з вимогою внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України, при дотриманні яких вони зможуть отримувати повторне підтвердження дійсності дипломів без складання іспитів у державних кваліфікаційних комісіях. Також моряки передали звернення до керівництва держави із закликом посприяти вирішенню зазначених проблем.

Т.в.о.голови облдержадміністрації Сергій Козир зазначив: «Звернення моряків буде передано до центральних органів виконавчої влади в межах компетенції ОДА. Також буде створено робочу групу для напрацювання необхідних заходів на рівні області для подолання корупційних схем в морській галузі».

Таке рішення підтримав і народний депутат України Павло Павліш.
«Це питання обговорюється у Верховній Раді. Ми всі в цьому плані на стороні моряків. Я напишу звернення на Президента і Прем’єр-міністра, щоб вони втрутилися у вирішення цієї ситуації», - зазначив нардеп.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину