Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
12.02.2020
637
0

Школярка з Херсону вийшла в суперфінал національного проекту

Школярка з Херсону вийшла в суперфінал національного проекту

Школярка з Херсону Крістіна Кушніренко стала суперфіналісткою національного проєкту «Молодь дебатує»

Суперфіналісткою національного проєкту «Молодь дебатує» стала учениця Херсонського академічного ліцею ім.О.В.Мішукова Крістіна Кушніренко. Фінал відбувся 8 лютого у Харкові, у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, а темою фінальних дебатів було «Чи варто виділити частину місць у Верховній Раді представникам неурядових громадських організацій (НГО)?». Також у фіналі виступали Надія Шимків (Львів) та Марія Сивак (Тернопіль). А переможцем став учень запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» Богдан Козлов. Загалом у проєкті лише цього року взяли участь 1000 школярів і школярок з 8 до 11 класу, а на півфінали і фінал до Харкова приїхали діти з 30 міст.

Крістіна Кушніренко дебатує вже другий рік, минулого разу дійшла до півфіналу, цього року потрапила у четвірку найкращих. "Пройшов рік після моєї першої спроби, і я мала надію, що за цей рік я навчилась новому, покращила свої навички, і журі це помітило, — говорить фіналістка. — Взагалі, я дуже уважно ставлюся до критики від суддів. На півфіналі зробили зауваження щодо командної роботи, я зробила висновки, і вже у фіналі судді визнали, що командна робота в нас була на найвищому рівні".

Крістіна зараз вчиться у 11 класі й влітку планує вступати до університету. Навіть якщо там вже є дебатні клуби різних форматів, вона планує принести з собою саме німецьку методику. "Вона мені дуже близька, дуже конструктивна й допомагає розглядати питання з усіх сторін".

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину