Pik
Сьогодні, 07 Июля 2020
09.01.2020
607
0

Школярів Горностаївського району годуватимуть за рецептами відомого шеф-кухаря

Школярів Горностаївського району годуватимуть за рецептами відомого шеф-кухаря

На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради 8 січня 2020 року відбувся районний семінар – навчання за участі медичних сестер та відповідальних за організацію харчування в закладах дошкільної та повної загальної середньої освіти. Про це пповідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

Захід провела Любов Шарко – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Під час навчання опрацьовані Рекомендації щодо порядку складення перспективних меню харчування дітей в закладах дошкільної та середньої загальної освіти, які розробило Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Також обговорені питання стосовно запровадження у харчуванні учнів шкіл у районі страв із збірника рецептур переможця кулінарного шоу «МайстерШеф» Євгена Клопотенка. З урахуванням наявних умов на шкільних харчоблоках прийнято рішення про поступове введення - по 2-5 нових страв в харчування дітей, починаючи вже з 13 січня 2020 року.

Також на семінарі проаналізовані проблемні питання щодо виконання норм харчування дітей протягом 2019 року та запропоновані шляхи з їх вирішення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину