Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
25.06.2016
528
0

"Школа дитячого плавання" у Гідропарку зустрічала перших учнів

"Школа дитячого плавання" у Гідропарку зустрічала перших учнів

Сьогодні стартував черговий сезон "Школи дитячого плавання".

Вже сьомий рік поспіль у Гідропарку дітлахи з успіхом опановують необхідні навички.

Соціальний проект у 2009 році ініціював тоді ще депутат міської ради Андрій Путілов і громадський рух "Відродження Херсона".

З 2015 року Школа плавання стала частиною обласної програми підтримки розвитку спорту.

Андрій Путілов, який завітав сьогодні на відкриття, підкреслив, що усі маленькі херсонці повинні вміти плавати, адже це вкрай важливий життєвий навик.

Нажаль, безкоштовних басейнів, де б малеча навчалася немає. А цей соціальний проект - унікальна альтернатива для батьків, які бажаються, щоб їхні діти освоїли водні ази під керівництвом професіоналів.

"Дуже важливо, щоб діти безпечно почували себе на воді. Наша завдання, щоб дітки росли спортивними, здоровими і вчилися долати свої страхи". - підкреслив Андрій Путілов.

Почалися заняття, як належить, з активної розминки. Прийшов до діточок й улюблений веселий гість - клоун Тьома. Він підготовив для них конкурси, естафети. Перш, ніж розпочалися навчання з інструкторами, діти під запальні підбадьорювання Тьоми вдосталь побавилися, побризкалися у воді.

У "Школі плавання" працюють 4 досвідчених тренери. Першочергово, розповідає тренер Владислав Тялов , вони вчать дітей "дружити" з водою, не боятися її.

Кожній дитині потрібен різний термін, щоб навчитися плавати. Все залежить від бажання. Але в середньому вистачає 2-3 місяців.

Мама двох близнюків Дарія каже, що її дітки вперши прийшли до Школи в минулому році і, що саме приємне, є результат. "В цьому році я також привела племінницю і сподіваюсь, вона теж буде успішно займатися", - каже Дарія.

Вже два роки постійний відвідувач школи і Дмитро. Він улітку на канікули приїздить з Одеси в Херсон до бабусі. Він добре ниряє, плаває і навчився цьому завдяки Школі. "Ми стараємося ходити на кожне заняття, нам дуже тут подобається. Дітки з користю проводять час, а це найголовніше", - каже його бабуся Алла.

Добрі, старі друзі "Школи плавання" дітлахи з оздоровчого табору "Юнга". Усе літо діти з радістю поспішають на заняття У Гідропарк. "Дітям і батькам дуже подобаються заняття і є добрі показники. Діти, які з року в рік приходять в наш табір, завдяки цим заняттям освоюють плавання", - розповідає Олександра Касянчук, директор табору.

 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину