Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
18.07.2019
691
0

Школа плавання: візитна картка Херсона

Школа плавання: візитна картка Херсона

Школа плавання з кожним роком набирає все більших обертів. Це проект, який за понад 11 років своєї діяльності заслужив неабияку увагу херсонців та гостей міста. Школу плавання Андрія Путілова можна з упевненістю назвати візитівкою Херсона.

«З кожним роком кількість дітей, які відвідують Школу плавання зростає. Тренери шість днів на тиждень проводять заняття у трьох групах. Окрім малечі, яка записалася до школи, тренери навчають ще й діток Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга». Заняття є безкоштовними. Ціль – привчити дітей до води. Ми спочатку навчаємо малечу триматися на воді, а далі вчимо плаванню. Є діти, які вже достатньо добре плавають кролем у повній координації. У таких випадках нам варто тільки допомагати та розвивати здібності. Все суто індивідуально. До кожної дитини свій підхід. У школі працює чотири тренери. Всі діючі спортсмени. Для вступу до школи необхідно заповнити лише спеціальну анкету. Кожному видається абонемент у якому записано дні відвідування. Після завершення 12-го заняття дитина отримує сертифікат. Це мотивує та викликає ентузіазм. Заняття у Школі плавання триватимуть до кінця літа», – говорить Андрій Лавров, тренер Школи плавання Андрія Путілова.

«Ми дуже задоволені, що є така школа, – зазначає Алла Петрова, бабуся 9-річного онука Михайла. – Мій онук приїхав з Маріуполя, там є море, проте немає такої школи. По-друге – це оздоровлення, діти здобувають професійні навички у плаванні. Я не бачу мінусів, я бачу тільки плюси. Такий досвід заслуговує уваги!».

У Олександра Бойка онук Микита займається у Школі плавання вже місяць. «Саме в таких школах у дітей виховують дисципліну – це дуже необхідно. Онуку подобаються заняття, він чекає на них з нетерпінням. І тренери дуже хороші, одразу видно – професіонали», – наголошує чоловік.

«Дітям подобається, їм весело та добре. Раніше вони боялися навіть у воду заходити. Зараз таке питання взагалі не стоїть. Їм подобається і тренери прекрасні», – розповідає мати двох синів Еліна.

Не залишаються байдужими і мешканці Херсона, які є частими відпочивальниками на пляжі в «Гідропарку».

«Мені дуже подобається така ініціатива. Не кожен дорослий може навчити дитину плавати, а тут діти разом спілкуються та навчаються», – говорить мешканка Херсона Катерина.

«Такі Школи плавання нам обов’язково потрібні, по-перше, для розвитку дитини, для зміцнення її здоров’я. Це дуже корисно. Завдяки таким школам діти розвиваються краще. Тренери молодці, вони прекрасно знаходять спільну мову з дітьми», – зазначає Людмила, жінка часто відпочиває в «Гідропарку».

Кожен з тренерів школи є професіоналом своєї справи.

«Мені подобається займатися з дітьми. З ними легко. Однак, саме головне, тримати дисципліну та порядок. Такі школи є надважливі. Вміння плавати може врятувати життя! Користь від плавання величезна, адже воно задіює всі групи м’язів, позитивно впливає на роботу серця і судин. Тож, якщо ви хочете, щоб ваші діти були витривалими та загартованими вам до нас!», – зауважує Олексій Щьоткін, тренер Школи плавання Андрія Путілова.Сам же автор цього 11-річного проекту Андрій Путілов, батько трьох дітей, тим паче він сам виріс на Дніпрі, тож прекрасно розумів важливість реалізації даного проекту. Ось як він коментує це питання:

«Розпочинав я проект з однією ціллю – навчати дітей плавати та рятувати цими уроками життя малечі на воді. З року в рік життя фінансово нестабільне, і родинам вже стає не по кишені відправляти дітей в табори на моря, тому матері та бабусі знову й знову зверталися з проханням щодо відновлення роботи Школи плавання. Тому наша школа, кожного року, гостинно зустрічає юних херсонців. І так вже одинадцять років поспіль. Пишаюся і вдячний нашим тренерам, бо вони є справжніми наставниками, які навчають дітвору бути впевненими як на воді, так і в житті!»

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину