Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
30.05.2019
1459
0

У Херсоні відбудеться грандіозна мистецька подія

Шедеври світової класики лунатимуть прямо на березі Дніпра у Херсоні

Арії з «Травіати», «Кармен», «Чіо-Чіо Сан» та інші оперні шедеври звучатимуть на херсонському березі Дніпра у рамках I Таврійського Міжнародного фестивалю класичної музики 1 червня.

Сьогодні опера і взагалі класика незаслужено забуваються, принаймні не мають такої популярності, як інші музичні напрями, констатували організатори й учасники фестивалю на прес-конференції 30 травня. Вони переконані, що ця подія, яка об’єднає висококласних музикантів України й світу, матиме неабияке значення для культурного розвитку нашого краю, вона створить нове культурне обличчя Херсонщини, вдихне сучасні нотки в суспільне життя міста і підвищить його культурний рівень.

прес конф

 

До слова, спонсори фестивалю також націлені на розвиток регіону, зокрема й культурний. Ігор Лєбєдь, директор Херсонського аеропорту:

«Політика аеропорту спрямована на розвиток регіону, тому ми разом з фестивалем».

Ербіль Акгюн, директор представництва Turkish Airlines в місті Херсон:

«Ми горді, що наша компанія є частиною цієї події, сподіваємося – вона пройде на високому рівні и буде мати продовження».

А подія для Херсона справді грандіозна – на території готелю «Панорама», прямо на широкому пірсі, на березі Дніпра буде змонтована сцена і комфортні глядацькі місця. Унікальне дійство транслюватиметься на екрани, встановлені на бічних фасадах сцени. Приголомшливі оркестрові партитури, потужні голоси виконавців, образність світлових рішень не залишать публіку байдужою.

Світові перлини оперного мистецтва звучатимуть у виконані визнаних майстрів класичної музики – переможців і лауреатів міжнародних вокальних конкурсів.

Відомий не лише у нашому місті, улюбленець херсонської публіки Максим Лозовий:

«Торік до Херсона несподівано приїхав з концертом симфонічний оркестр, ото була подія, вперше за сто років… А ми хочемо, певно, вперше за тисячу років провести цей фестиваль класичної музики. Маємо надію – не останній. Як ось «Мельпомена Таврії», яка вже понад два десятиліття проходить у Херсоні. А наші майбутні фестивалі класичної музики – це і розвиток туризму, зокрема. Прагнемо розвити фестиваль до європейського рівня, щоб туристи планували свої подорожі на Херсонщину саме в період нашого фестивалю».

Також наша землячка, яка останнім часом працює на закордонних сценах, Лейла Шерзай:

«Ми прагнемо познайомити ближче глядача з оперною музикою, донести її до людей, відкрити для них щось нове. Цей фестиваль дуже важливий для Херсонщини».

«Золотий» голос Львівського національного театру опери та балету Олег Лановий:

«Люблю оперу і свою роботу, опера потроху забувається, але опера - то диво, то велика й непроста справа…».

І справжня «родзинка» і прикраса фестивалю – неперевершене, феєричне лірико-колоратурне сопрано з Грузії Кетеван Гавашелі:

«Я вперше в Україні, і в Херсоні. Я закохалася у вашу країну, і у це місто. Компанія Turkish Airlines зробила все для того, щоб з комфортом дісталася Херсона, під час зустрічі в аеропорту «Херсон» я відчула себе королевою, а в готелі «Панорама» є всі умови для відпочинку й підготовки до концерту. Я щаслива бути тут, бути частиною фестивалю і намагатимуся достойно представити свою країну».

І нарешті музичний супровід від висококласних митців Kyiv Metropolis Orchestra. Представник оркестру Юлія Усачова:

«У нашому оркестрі «присутні» всі інструменти. У його керівника і диригента Богдана Пущака великий досвід. Це буде грандіозне звучання і грандіозна подія. Наш оркестр лише підтверджує високий статус фестивалю».

На святі справжнього класичного мистецтва I Таврійському Міжнародному фестивалі класичної музики херсонців і гостей міста чекають 1 червня о 19.00. Але для тих, хто не зможе бути присутнім атмосферу передадуть медійні спонсори фестивалю – «Суспільне Мовлення UA», канал, що має ексклюзивне право на трансляцію події.

Спеціально для ПІК Олена Рєзніченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину