Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
29.12.2017
410
0

Шахраї "почистили" банківські картки двох жительок Нової Каховки

Шахраї "почистили" банківські картки двох жительок Нової Каховки

Дві жительки Нової Каховки стали жертвами карткових аферистів. 31-річна та 52-річна жінки під час телефонної розмови з шахраєм втратили разом близько 20 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації обласної поліції, передає ПІК.

В обох випадках шахрай діяв за наступною схемою: аферист телефонує «жертві», представляється працівником банку та повідомляє, що картка заблокована. Людина, вважаючи, що дійсно спілкується з представником банку, розповідає всю інформацію, що стосується картки – її номер, термін дії та CVV-код. Після цього з банківської картки зникають усі гроші. Також в деяких інших випадках на телефон може надходити SMS-повідомлення про блокування банківської картки та вказаним телефонним номером, за яким слід звернутися, щоб розблокувати картку.

Шановні громадяни! Будьте обачні та пам’ятайте: 

- якщо вам телефонують нібито з банку, говорять про заблокування вашої картки і просять повідомити PIN-код банківської картки, CVV код або інші реквізити – це шахрайство. Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону;
- якщо особа, яка представляється працівником банку, пропонує вам по телефону допомогти у проведенні якихось операцій з карткою - наполягайте на їх проведенні у відділенні банку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину