Pik
Сьогодні, 23 Июля 2019
26.06.2019
396
0

"Шафовці" збираються на фестиваль

"Шафовці" збираються на фестиваль

Настрій - просто піти у пошуки.

Настрій - вголос читати Цоя,

І співати зозулям пошепки

Ті пісні, що колись засвоїв..., -

Декілька рядків молодого херсонського автора, завсідника "Поетичної шафи"Дмитра Плотнікова. Почути весь вірш можна буде у неділю, 30 червня, на "Шафа!фесті". Захід відбувається в нашому місті вже вдруге. Приурочений до Дня молоді. Цьогоріч пройде у рамках молодіжного фестивалю "Unifest".

"Вирішив взяти участь у "Шафа!фесті", адже вважаю, що такі заходи допомагають розвиватися культурі Херсона та області. А також дають можливість письменникам та музикантам знаходити свою аудиторію", - говорить Дмитро.

І дійсно, фестиваль поєднає поетів, прозаїків, виконавців музики різних напрямків: від класики до року. На заході виступатимуть вже відомі херсонські гурти: "Меридіан 246", "I.C. People", "Исповедь", "Скифы", "Матроси Криголама", "Старый Мотив".

"Кожного разу приймаємо участь у "Шафі" і чудово, що формат цей виріс до фестивалю. Завжди гарна атмосфера, публіка, поезія, музика. Дуже круто, що у нашому місті є такі заходи, де можна показати свою творчість, ще й без обмежень", - поділився учасник рок-гурту "Исповедь" Юрій Лобачов.

"Шафа!фест" у рамках молодіжного фестивалю "Unifest" відбудеться 30 червня у парку "Херсонська фортеця". Сцена стоятиме біля фонтанів.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину