Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
18.06.2018
1000
0

«Шафа!фест» у Херсоні: «підвішені рядки», батл та рок-концерт

«Шафа!фест» у Херсоні: «підвішені рядки», батл та рок-концерт

У Херсоні 24 червня в Urban CAD  з 12:00 по 24:00 відбудеться «Шафа!фест», повідомляє ПІК з посиланням на організаторів заходу.  Вхід – безкоштовний.

На День молоді херсонські майстри слова читатимуть свої рядки на першому в місті "Шафа!фесті". На захід завітають автори, чиє ім’я вже відоме в творчих колах, а також ті, хто тільки починає свій шлях.

Дмитро – молодий письменник. Він вирішив завітати на "Шафа!фест", щоб послухати інших і, безумовно, презентувати свої здобутки.

"Я прийду на "Шафа!Фест", бо вважаю, що подібні заходи позитивно впливають на розвиток творчого потенціалу херсонської молоді. Пишу вірші і прозу ще зі шкільних років. Мої ліричні герої - це люди, які шукають себе і своє місце у величезному світі", - поділився він.

У Херсоні писатимуть «безкінечний вірш»

У рамках фестивалю відбудеться творчий батл. Також учасники заходу змагатимуться за звання «Поета місяця», писатимуть «безкінечний вірш», зможуть подивитися виставки картин та «Підвішених рядків».

Виступатимуть відомі гурти

На заході виступатимуть відомі у Таврійському краю та за його межами гурти. Зокрема, «Матроси Криголама», «Tape Of Memories», «WindMusic», «Старый Мотив», «Нефеншуй», «Меридиан 246», «LinRock», «Gladium», «I.C. People», «Metameria» , «Исповедь», «Скифы», «Under_Sight» та інші.

"На "Шафа!фесті" вирішили виступити, бо тут дуже класна атмосфера, де тебе дійсно слухають. і тому, що тут багато друзів, які підтримують… Ми починали грати як звичайний гурт - барабани, бас, 2 гітари і вокал, але з часом бачення музики і склад гурту мінялися. Близько року тому ми прийшли до того, що вирішили грати акустичну музику, поєднуючи її з поезією", - розповів музикант та автор текстів гурту «Нефеншуй» Артем Мельниченко.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину