Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
21.12.2017
954
0

Разом із наставником на сцену піднялися і його учні

Сергія Всеволодова визнали «Людиною року» в Херсоні

Вчора у Херсоні нагородили переможців премії «Людина року» за версією «Best in Kherson». Серед номінантів церемонії, яка відбулася в одному з елітних розважальних закладів, відомий далеко за межами України херсонець – Сергій Всеволодов, передає ПІК.

2

Заслужений тренер України, чемпіон світу серед «сеньйорів», рекордсмен світу з тамешиварі, суддя міжнародної категорії, володар шостого дану з кіокушин карате, засновники школи Сергія Всеволодова «Легенда», Почесний громадянин Херсона – це далеко не повний перелік заслуг Сергія Всеволодова, який виховав багатьох іменитих спортсменів. Сам він почав займатися карате на свій страх і ризик, у 80-ті роки, коли цей вид спорту був забороненим в СРСР.

«Перед вами стоїть людина, для якої входом до спорту були… горища сараїв. І треба було закінчити «морехідку», інститут водного транспорту, Херсонський педагогічний інститут, щоб потім все кинути і стати тренером. У 5 років я побачив легкоатлета, який бігав неподалік дитячого майданчика, я причепився за ним, побігав, а потім так склалося, що цей чоловік був моїм педагогом з фізкультури. Тому всіх хлопцям, які хочуть «золота», медалей, слави,  скажу одне – та не буде нічого цього без людини, яка вас туди підштовхне й поведе, знайде форму, знайде зал, оснастить його. Працелюбність важлива, звісно, але від неї залежить лише 30% успіху людини, решта – це вплив середовища, яке є навколо нас. Не забувайте про своїх тренерів і наставників», - зазначив Сергій Всеволодов.    

Разом із наставником на сцену піднялися і його учні, вже відомі спортсмени. Премію «Людиною року» отримали срібний призер Кубку світу, чемпіон Європи та чемпіон України Костянтин Пєшенко, а також  інструктор школи карате Сергія Всеволодова «Легенда», керівник проекту «Адаптивне карате», чемпіон України Дмитро Білобров.

Загалом номінантами «Людина року» за версією «Best in Kherson»  стали низка відомих у місті людей, які представляють різні сфери життєдіяльності.

Марина Савченко

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину