Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
25.05.2019
174
0

Сергій Водотика презентував книгу про історію Херсонщини (ВІДЕО)

Сергій Водотика презентував книгу про історію Херсонщини (ВІДЕО)

Херсонський історик Сергій Водотика представив свою книгу "Від неоліту до початку великого переселення народів: давня історія Херсонщини". Подробиці дізнавалися кореспонденти Суспільного.  

Сергій Водотика – професор Херсонського державного університету, автор і упорядник близько 250 наукових і науково-популярних праць. Доктор історичних наук Сергій Водотика розповідає, що цю книгу, багатотомну історію рідного краю, він вирішив написати чотири роки тому. Наразі надруковано 300 екземплярів:

"Це перша частина, тут дві проблеми – значний фактаж, з різних галузей: екології, мореплавства, економіки; і друге – як можна вписати всі ці факти в історію нашого краю, в чому особливість? Бо те, що було зроблено за радянських часів, не задовольняє ні з точки зору науки, ні інтересів, бо це була радянська історія, а не Херсонщини чи України".

Історик сподівається, що його праця буде цікава читачам:

"Буде цікава науковцям, тим, хто цікавиться, вчителям, студентам, учням Малої академії наук, бо остання подібна книга вийшла 1967 року, минула ціла епоха".

Учениця 10-ого класу Ксенія Усова була на презентації книги:

"Такі зустрічі дуже потрібні. Ми прочитали вже дуже багато різної інформації про Херсонщину, і це нова інформація, яка знадобиться для навчання та написання власних робіт".

Сергій Тригуб – керівник краєзнавчого гуртка "Історичне краєзнавство". Він розповідає, якою літературою користується у своїй роботі з учнями:

"Краєзнавча література є в обмеженій кількості. Все, що є в архіві обласному та бібліотеці, ми вже все вивчили. Щоб написати цікаву роботу для наукового конкурсу, треба багато працювати, бо весь матеріал з однієї книги перенесено до іншої. Тому ми покладаємо великі надії на цю книгу, це буде велика підмога не лише, щоб доповнювати наші знання, а ще й будемо працювати в нових напрямах. А ще хотіли би домовитись, щоб Сергій Водотика взяв нас в археологічну експедицію і, сподіваємось, нас туди візьмуть".

Аліна Мокляк, Григорій Шматко.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину