Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
05.10.2017
187
0

Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

У Херсонській області тільки почалась активна реєстрація кандидатів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відстежили процес у всіх територіальних виборчих комісіях регіону, передає ПІК з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА. 

Читайте також: Андрій Гордєєв про конкуренцію та вибори

За інформацією  виборчих комісій, кандидати на посади голів та депутатів місцевих рад почали активну реєстрацію своїх кандидатур 3 жовтня.

 Найменше конкуренція серед кандидатів простежувалася в Ювілейній сільській виборчій комісій, куди надійшло всього три подання на депутатів та одне висування на голову.

Одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об’єднаних громад стала ВО «Батьківщина». До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій подала по 26 кандидатів, а до інших – 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких подалось на сьогодні вже 183. Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП - 33, «БПП «Солідарність» - 31, «Наш край» - 12, «Опозиційний блок» - 11, Об`єднання «Самопоміч» - 7. Станом на 5 жовтня картина може змінитись, враховуючи тенденцію кандидатів реєструватись в останній день, або навіть ніч. Часто це ускладнює роботу комісій, яким важко справлятись з великим об’ємом даних за обмежену кількість часу. 

Читайте також: Де у жовтні пройдуть вибори на Херсонщині

Загалом вже зареєстровано 440 кандидатів як самовисуванців, так і від різних політичних сил, а також 23 кандидатури на голів. Більшість кандидатів на посади голів є самовисуванцями, як і на посади депутатів, що говорить про небажання на місцях балотуватись від будь-яких політичних сил.

Читайте також: І знову вибори на Херсонщині - готуємося вже з вересня

В ОПОРІ нагадують, що відповідно до календарного плану ЦВК, подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно.

Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
723
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину