Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
05.10.2017
656
0

Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

У Херсонській області тільки почалась активна реєстрація кандидатів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відстежили процес у всіх територіальних виборчих комісіях регіону, передає ПІК з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА. 

Читайте також: Андрій Гордєєв про конкуренцію та вибори

За інформацією  виборчих комісій, кандидати на посади голів та депутатів місцевих рад почали активну реєстрацію своїх кандидатур 3 жовтня.

 Найменше конкуренція серед кандидатів простежувалася в Ювілейній сільській виборчій комісій, куди надійшло всього три подання на депутатів та одне висування на голову.

Одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об’єднаних громад стала ВО «Батьківщина». До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій подала по 26 кандидатів, а до інших – 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких подалось на сьогодні вже 183. Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП - 33, «БПП «Солідарність» - 31, «Наш край» - 12, «Опозиційний блок» - 11, Об`єднання «Самопоміч» - 7. Станом на 5 жовтня картина може змінитись, враховуючи тенденцію кандидатів реєструватись в останній день, або навіть ніч. Часто це ускладнює роботу комісій, яким важко справлятись з великим об’ємом даних за обмежену кількість часу. 

Читайте також: Де у жовтні пройдуть вибори на Херсонщині

Загалом вже зареєстровано 440 кандидатів як самовисуванців, так і від різних політичних сил, а також 23 кандидатури на голів. Більшість кандидатів на посади голів є самовисуванцями, як і на посади депутатів, що говорить про небажання на місцях балотуватись від будь-яких політичних сил.

Читайте також: І знову вибори на Херсонщині - готуємося вже з вересня

В ОПОРІ нагадують, що відповідно до календарного плану ЦВК, подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно.

Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину