Pik
Сьогодні, 20 Травня 2018
02.04.2018
475
0

Серед депутатів Херсонської міськради «відмінників» немає

Серед депутатів Херсонської міськради «відмінників» немає

Роботу депутатів Херсонської міської ради оцінили за двома показниками: об’єктивними, що складаються з 21 критерію, та оцінками експертів.

Презентував результати оцінки Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень. Така депутатська атестація проводилась у Херсоні вперше, передає ПІК

24 депутата, тобто менше половини від депутатського корпусу, за об’єктивними показниками своєї діяльності отримали 4 бали. Загальну оцінку експертного опитування у 4 бали отримали 13 депутатів. 28 депутатів отримали за об’єктивними показниками 3 бали.

Хто отримав гарні оцінки

Лише 9 депутатів мають позитивні оцінки як за об’єктивними показниками своєї роботи, так й за загальними оцінками експертного опитування.

Це Алла Беліченко (Опозиційний блок), Оксана Д’якова (Радикальна партія Олега Ляшка), Андрій Дмитрієв (ВО «Самопоміч»), Дмитро Ільченко (ВО «Батьківщина»), Артем Кияновський (Опозиційний блок), Михайло Линецький (Блок Петра Порошенка), Оксана Матусевич («Наш край»), Станіслав Трошин (ВО «Батьківщина») та Олена Урсуленко (Блок Петра Порошенка).

Трохи про двієчників

Два депутати за об’єктивними показниками отримали 2 бали. Це Євген Матковський (ВО «Свобода») та Сергій Собчук («Опозиційний блок»).

Жоден з депутатів за об’єктивними показниками не отримав 1 бал, а за експертним опитуванням 1 бал отримало два депутати Сергій Білоковиленко (Радикальна партія Олега Ляшка) та Аркадій Підлєсний (ВО «Самопоміч»). Зазначимо, що обидва депутати за об’єктивними показниками своєї діяльності отримали по 3 бали.

Єдиний депутат, у кого співпала незадовільна експертна оцінка з оцінкою за об’єктивними показниками – Євген Матковський (ВО «Свобода»).

Оцінки депутатів-Херсонської-міської-ради

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
379
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
460
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину