Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
07.08.2020
726
0

Семеро юних херсонців рятували світ. І їм це вдалося!

Семеро юних херсонців рятували світ. І їм це вдалося!

Справа йде про короткометражний фільм "Місію виконано!", який увійде до англійського кіножурналу "Joy". Чому англійського? Тому, що кіно зазвичай знімається англійською мовою і дублюється українською. Ось що розповіла нам режисер фільму і керівник дитячого театру "Гра" Ольга Швець:

"Ми знімаємо гумористичний кіножурнал "Joy" з 2016 року. Минулого та позаминулого років наші фільми були відзначені на Херсонському фестивалі "Кінокалейдоскоп" (операторська робота та монтаж Лариси Жарких та Евгенія Останіна). Наразі в нас встановлюються творчі стосунки з дитячими театрами Великобританії, США та Канади. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Попереду міжнародні кінофестивалі та творчі подорожі. 

На зйомках фільму "Місію виконано" ми співпрацювали з відомим оператором і режисером, керівником зразкової театральної «Студії Простір», заслуженим майстром народної творчості України Андрієм Богуном, творчий колектив якого за десятирічну роботу досяг не абияких успіхів, про це свідчить численна кількість нагород, дипломів, подяк. Найгучніша з них - золота медаль на міжнародному кінофестивалі "UNIСA".

Також ми вдячні директору "Зеленої школи" у Антонівці Луговій Галині Леонідівні за запрошення і допомогу у зйомці фільму. Вона не просто запросила кіножурнал "Joy" у гості до школи, а й вийшла на роботу у вихідний день, щоб провести нам екскурсію школою, та ще й розповіла багато цікавого про екологічну спрямованість школи і методи роботи. Виявляється, у школі є свій екопитомник, де ростуть молоді дерева, що з часом стануть великими соснами та акаціями. Але більш за все ми були здивовані класами. У Зеленій школі свій "Зелений клас", де навчання відбуваються у відкритому павільйоні, обладнаному дерев'яними партами та дошкою. Інші класи - це просто витвори мистецтва. Клас української літератури оформлений у стилі української традиційної хати. Чисельні тематичні барельєфи та  картини перетворюють класи на фантастичний простір, де можна повністю поринути у певну галузь знань". 

Розпис на стінах, виявляється, здійснює сама Галина Леонідівна. "Я просто захоплена цією діяльністю", - зізнається вона. "Приходжу навіть під час відпустки і працюю по кілька годин поспіль. Але ж погляньте, яка виходить краса!"

Сюжет фільму полягає в тому, що дітей з майбутнього, що пережило екологічну катастрофу, надсилають у минуле, щоб її попередити. Головні ролі зіграли постійні учасниці театру "Гра" десятирічна Яся Буюклу та восьмирічна Анжела Маркіна. Дівчата вже три роки беруть участь у зйомках короткометражок кіножурналу "Joy" і їм це дуже подобається! Звичайно, на репетиціях доводиться багато попрацювати над вимовою та акторською майстерністю, але діти цього майже не помічають - адже заняття, які проводить Ольга Швець зі своїми вихованцями, проходять у веселій невимушеній атмосфері і здебільшого у вигляді гри.

"Але я обов'язково пояснюю дітям, що успіх досягається, якщо добре попрацюєш. Завжди підтримую вихованців і налагоджую їх на позитивний лад. Наприклад, вам раніше не давався важкий англійський звук - а сьогодні вже вдається, минулого заняття не запам'ятовувалися важкі довгі фрази - а зараз вже не замислюючись промовляєте їх в епізоді. Такий настрой на роботу допоможе їм не тільки на репетиціях і кінозйомках, але і в школі, і в подальшому житті".

Побажаємо успіху театру "Гра" і його талановитим учасникам! Нових фільмів та перемог на міжнародній арені!

 

Інформацію підготовив Творчий центр "ВНГ", за підтримки фестивалю поезії "Ан Т-Р-Акт".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину