Pik
Сьогодні, 29 Ноября 2020
14.06.2019
718
0

Семенчев вимагає знесення старого причалу у Гідропарку

Семенчев вимагає знесення старого причалу у Гідропарку

Директор КП “Гарантія” Ігор Семенчев на сесії Херсонської міської ради 14 червня виступив з приводу ситуації з причалом у Гідропарку, передає ПІК.

Він повідомив, що 78 мешканців провулку Проточний вимагали знесення старого причалу та наведення ладу на прилеглій території. З міського бюджету були виділені кошти на будівництво нового причалу, пройдені усі експертизи, але благі наміри влади не отримали підтримки у частини херсонців. Громадські слухання, які провели 12 червня невдоволені новим причалом дачники Херсона, він назвав введенням людей в оману.

- Ми передбачили все необхідне, щоб забезпечити перевезення дачників на ділянки з комфортом та безпечно, але стикаємося з брудом та непорозуміннями, - сказав Ігор Семенчев та запропонував звернутися до правоохоронних та фіскальних органів з пропозицією перевірити роботу незаконного причалу, а також перевізників та підприємців, які надають різні послуги у Гідропарку.

Семенчев запросив громадськість та журналістів на тестове випробування нового понтона, яке має відбутися на наступному тижні.

Також він попросив на виконкомі ухвалити рішення про демонтаж старого причалу та зобов’язати перевізника працювати на новому причалі у законному руслі.

Ініціатор громадських слухань пан Романченко був присутній на сесії, попросив виступити. Депутати не надали йому право на слово.

Читайте також:

У Херсоні пройшли громадські слухання щодо причалу у Гідропарку.

Попри протести дачників, КП “Гарантія” хоче знести старий причал у Гідропарку.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину