Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
20.12.2014
216
0

Щодобово херсонські митники оформлюють 600 митних декларацій без черг

Щодобово херсонські митники оформлюють 600 митних декларацій без черг

Як свідчить статистика митних оформлень, Херсонською митницею Міндоходів щодобово здійснюється оформлення майже 600 митних декларацій для перетину вантажів з митної території України на півострів. Про це "ПІК" повідомили у прес-службі ГУ ДФС в області.

Пропускна спроможність пунктів контролю в'їзду/виїзду «Чонгар», «Ставки», «Каїрка» з материкової частини надає можливість здійснювати пропуск по всім оформленим митним деклараціям щодобово. Тобто, всі транспортні засоби можуть бути пропущені до АР Крим своєчасно по митним деклараціям, оформленим за добу.
Однак, за останні 10 діб в середньому по всім пунктам контролю в'їзду/виїзду митними та прикордонними службами АР Крим пропускається тільки 300-320 вантажівок за добу, що створює черги на материковій частині України та певні незручності для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.
Втім, херсонськими митниками створюються якісні умови для проведення вчасного пропуску автотранспорту через пункти контролю в'їзду/виїзду «Чонгар», «Ставки», «Каїрка» по всім оформленим митним деклараціям.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину