Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
24.04.2018
397
0

Щоб змінювати, треба бути креативними - економіст

Щоб змінювати, треба бути креативними - економіст

Як зробити так, щоб молоді люди, студенти, закінчуючи ВНЗ, залишались у своєму місті? Про це на зустрічі у Аграрному університеті розповідав німецький економіст, в минулому віце-мер міста Трір Норберт Нойгауз.

Вияаилося, що проблема виїзду молоді є й в Німеччині.

-Будьте креативними! - радить пан Норберт.

Як розповів пан Норберт, щорічно в Трірі закінчували навчання 2000 молодих фахівців. І жоден з них не залишався в місті. Як керівник міста він розумів, що це путь внікуди. Тоді він вирішив використати досвід Франції, де була структура, яка працювала як хаб для різних галузей економіки, містила всю сучасну інформацію про технології, тренди. Поряд у радіусі кілометру від будівлі, де створений цей аналітично-інформаційний хаб, розміщувались сотні офісів міжнародних компаній, які попонували можливості для реалізації цікавих проектів та залучали бажаючих молодих фахівців. Таку структуру ми створили й в Трірі, зацвкавили студентів, вони давали креативні ідеї, почалася конкуренція ідей по створенню такої маркетингової іноваційної інституції. За деякий час усе запрацювало.

-По закінченні моєї каденції, тобто через 10 років, ми мали щорічно 500 нових робочих місць в галузі маркетингу та сфери послуг в нашому місті. А ота структура, на яку ми рівнялися у Франції вже збанкрутіла, бо була не конкурентоспроможньою, бо наші студенти маючи досвід стаорили кращі інституції, які вміють заохочувати молодих фахівців працювати на своїй батьківщині, а не виїзджати за кордон, - розповів пан Норберт Нойгауз студентам ХДАУ.

Зустріч в Аграрному університеті відбувається у партнерстві з Першим креативним простором в Херсоні HUBWAY. Нагадаємо, 24 квітня о 17:00 у HUBWAY ( Перекопська 151/4) відбудеться відкрита дискусія, зустріч Норберта Нойгауза з херсонцями.

Вхід вільний!

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину