Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
16.07.2016
495
0

Що нового у питанні будівництва мостопереходу ХБК-Таврійський?

Що нового у питанні будівництва мостопереходу ХБК-Таврійський?

Мостоперехід у Херсоні, що з'єднає мікрорайони ХБК та Таврійський - це одна із складових тієї програми розвитку інфраструктури, яку сьогодні презентували в облдержадміністрації.

Відразу скажемо: той факт, що на об'єкті поки не розпочалися роботи, зовсім не означає, що про нього забули і віднесли у розряд «обіцянок-цяцянок». Робота триває, але поки що «за лаштунками».

Сьогодні голова ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що 24 червня рішенням Кабміну херсонський мостоперехід внесено до переліку об'єктів для фінансування.

- Близько 315 мільйонів загальна вартість проекту. Такі кошти відразу, принаймні, до кінця бюджетного року не освоїти, ми це розуміємо. Але, щоб розпочати роботи вже цьогоріч, ми домовилися з Прем'єр-Міністром про те, що для оголошення тендеру і початку робіт поки закладаємо 15 мільйонів.

Отож, невдовзі буде оголошений тендер, при чому не лише для місцевих підрядників і, навіть, українських. Не виключається й участь світових компаній - обласна влада хоче залучити на будівництво мостопереходу найновітніші технології.

Оптимізму й віри додають й слова народного депутата Олександра Співаковського:

- Для нас це справа честі. Якщо ми цього не зробимо, втратимо довіру людей. Тому вся наша команда націлена на завершення справи. Важливо, що «з боями», але парламент 227 голосами розблокував роботу Нацбанку. Це означає, що тепер 38 мільярдів Уряд отримає для запуску усіх програм, в тому числі й по нашому мостопереходу. Ми не просимо захмарні кошти. Для початку реально можемо освоїти 50 мільйонів, щоб у якомусь такому експериментальному русі, але цей об'єкт запрацював. А наступного року буде додаткове фінансування і у 2017-му, гадаю, можемо мостоперехід добудувати.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину