Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
29.11.2018
2050
0

Що заборонять херсонцям під час воєнного стану?

Що заборонять херсонцям під час воєнного стану?

Про заборони, які можуть відчути на собі мешканці області, розповів під час брифінгу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

Він наголосив на тому, що для мешканців Херсонщини по суті нічого не змініться – область живе в умовах воєнного стану з 2014 року і пересічні громадяни суттєвих змін не відчують.

«При виконанні заходів із запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану будуть збережені конституційні права та свободи громадян України, належне функціонування основних елементів інфраструктури та банківської системи держави», – зазначив Андрій Гордєєв.

Він також звернув увагу на те, що не буде вилучення техніки та комендантської години.

Однак, є і заборони:

«Ми вводимо заборону на торгівлю алкоголем біля розміщуваних підрозділів Збройних Сил України та батальйону територіальної оборони Херсонської області. Так само забороняємо носіння військового одягу встановленого військового зразку особам, які не мають жодного відношення до військової служби. Так само обмежується полювання в районах, які межують з акваторією Чорного та Азовського морів, з окупованим Кримом, тільки з дозволу прикордонної служби», – повідомив Андрій Гордєєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину