Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
25.05.2019
264
0

Що з водою на Острові, повідомляє Водоканал

Що з водою на Острові, повідомляє Водоканал

Щодо водопостачання житлових будинків по вул. Дорофєєва та вул. Шенгелія, інформує Херсонський водоканал,передає ПІК.
Свердловини підприємства, що розташовані в мікрорайоні Корабел, при відмінних показниках якості води щодо жорсткості, солевмісту та іншим параметрам, характеризуються підвищеним вмістом сірководню. казниками каламутності та забарвленості.
При надходженні перших скарг від споживачів з 8 травня поточного року служба ВКГ “Корабел” спільно з лабораторією виконувала промивання зовнішніх та внутрішніх водопровідних мереж у будинках, звідки надходили скарги. Був оперативно завершений ремонт резервуара та відновлена постійна технологічна схема водопостачання. Станом на 24 травня ситуація стабілізувалась і за сьогодні нових повідомлень не надходило.
МКП “ВУВКГ м. Херсона” планує відстежувати ситуацію ще протягом тижня і при відсутності нових випадків появи у кранах жителів вул. Дорофєєва,14, 16, 24, 26, 28, 38 та вул.Шенгелія, 3, 4, 5 води з підвищеною каламутністю, споживачам буде виконаний перерахунок вартості послуг за період з 8 травня до дати усунення даної проблеми згідно з п.23 “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”.
Приносимо вибачення жителям вказаних будинків за тимчасові незручності та при появі в кранах води з високою забарвленістю просимо негайно повідомляти диспетчерську службу ВКГ “Корабел” за телефоном 27-24-36 для оперативного вирішення проблеми.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину