Pik
Сьогодні, 21 Січня 2019
09.01.2018
1732
0

Коментує тимчасово виконуючий обов’язки менеджера Вадим Хоменко

Що відбувається на «Скіфії»?

Навколо реорганізації, яка нині розпочалася на «Скіфії», виникає багато чуток.

Нагадаємо, «Скіфія» стала філією ПАТ  «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ – ред). Раніше вже продюсером Херсонської регіональної філій Суспільного за результатами конкурсу став Василь Середюк – діючий керівник ТО «Ранок» на місцевій філії НСТУ (колишня ХОДТРК «Скіфія»). А от менеджера не було  обрано –  повторний конкурс проведуть з 12 по 25 січня. Зараз є тимчасово виконуючий обов’язки менеджера – Вадим Хоменко.

ПІК звернулася до Вадима Хоменка з запитаннями про те, що все таки відбувається на «Скіфії», що чекає творчих та технічних працівників і що там з годинами мовлення?

-         Що відбувається, ви зникли з ефіру? Чому на кабельному у звичний час вас немає зараз?

-         Ми не зникли з ефіру. Зараз у нас скорочено фінансування на перше півріччя. Нам держава виділила на рік замість запланованих 1,5 млрд гривень 770 млн гривень, це, 50% від запланованого державою фінансування.

-         А таке вже було, чи може це звичайна практика, чи це лише цьогоріч?

-         У минулому році було 75% фінансування. Проте, зауважу, ми -філія  ПАТ НСТУ, а воно  сформовано було лише 2 роки тому.

Тому зараз мовлення «Скіфії» йде у відрізках з 7 години до 10 години і з 13 до 21 години.

В ефірі ми мовимо завжди на 9 телевізійному каналі по Херсону, це наша ліцензія. А в кабельних мережах власник вирішує на яку кнопку нас поставити, буває таке, що нас перекидають на іншу. Зверніть увагу на час - з 7 години до 10 години і з 13 до 21 години.

-         Скажіть будь-ласка, а як відбувається реорганізація, про яку багато пишуть у соцмережах та ЗМІ  – кого візьмуть у штат, когось ні…

-         Це перехід від державного мовлення до суспільного. Раніше ми були юридичним особою, з іншим штатом, з іншим  управлінням. А тепер ми Філія ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Зараз у нас ( у ПАТ НСТУ  - ред.) проходить уніфікація структури, виробляється єдиний штатний розпис на всі філії в Україні. Раніше у кожної філії був свій штат, свої посади, зараз у нас буде єдина юридична особа ПАТ НСТУ, і основна частина адміністративних функцій перейде від нас до Центральної дирекції. Тому проходить оптимізація.

-         Оптимізація у чому полягає? Є план, яку кількість людей треба набрати?

-         У штаті у нас орієнтовно буде на квітень місяць 82 особи.

-         Це не дуже мало?

-         Інші структури, наприклад, сервісні – прибиральниці, водії,  будуть на угодах. Тобто, не можна сказати, що штат 82 особи – це всі люди, які будуть працювати. Хтось з працівників перейде на цивільно-правову угоду. У нас  було багато сервісного персоналу, супутнього.

Що стосується творчих працівників, які не будуть у штаті – будуть проведені пітчинги (конкурси). Тобто, творчий працівник може розробити свій проект, захистити його і він буде фінансуватися цілеспрямовано. Проекти вони будуть пропонувати нашому продюсеру, той захищатиме ці проекти у Києві, і якщо проект підтримають у центральній дирекції, то під нього будуть виділятися кошти.

82 працівники – це, в основному, журналісти, режисери монтажу, оператори. Близько 40 чоловік – це саме творчі працівники. Зазначу, що не так  багато поза штатом залишилось творчих працівників.

Ті, хто в штаті, будуть виробляти 3 години 5 хвилин мовлення на добу. Це будуть новини, ранкова програма, і підсумкова програма «Тема дня» щоденна.

Зазначу, до 2 квітня ніяких змін у штатному розписі немає.

Ірина Староселець.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину