Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
15.05.2018
3708
0

Що шукають «рейдери» в херсонському центрі «Інваспорт»?

Що шукають «рейдери» в херсонському центрі «Інваспорт»?

16 березня 2018 року Херсонська обласна рада своїм рішенням призначає на посаду начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», передає ПІК. Чи законне це рішення і що за ним стоїть?

 1 Рішення

Читайте також: Міністерство не дозволяє «рейдерам» в облраді нищити херсонський спорт

Попередньо 12 березня дане питання розглянуто профільною постійною депутатською комісією на чолі з сумнозвісним Володимиром Шадріним і цього ж дня єдиний - таємний кандидат пише заяву про бажання очолити Центр «Інваспорт».

Чи знали юристи обласної ради та головний лобіст цього призначення -депутат Шадрін, про те, що відповідно законодавству України перед призначенням на дану посаду кандидат повинен пройти співбесіду та отримати погодження від Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», залишається загадкою (хоча знати повинні).

Очевидно, що за нормальних обставин за чотири дня вирішити питання з проходженням співбесіди та отриманням погодження в м. Києві, майже неможливо.

Читайте також: «Спорт для всіх» чи для депутата Шадріна?

Зрозуміло, що не дотримання процедури є грубим порушенням законодавства. Тому Міністерство молоді та спорту України, дізнавшись про цю витівку херсонських депутатів, 20 квітня 2018 року у своєму листі до обласної ради № 2863/1.5 наполягає на терміновому скасуванні рішення Херсонської обласної ради сьомого скликання від 16 березня 2018 року № 804 та початку процедури погодження начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» у визначеному законодавством порядку.

Але тоді Міністерство молоді та спорту України не розуміло, що коли окремим херсонським депутатам - «рейдерам», на кшталт Шадріна, потрібен якийсь об’єкт, то вони його або заберуть, або знищать.

Саме тому голова обласної ради В.Мангер 7 травня 2018 року видає розпорядження № 92, яким саме «ПРИЗНАЧАЄ» Кедровського Б.Г. на неіснуючу в штатному розписі Центру «Інваспорт» посаду - виконуючого обов’язки начальника (додається).

2 Розпорядження

У чому різниця між суміщенням і сумісництвом посад? На кого можна ПОКЛАСТИ виконання обов’язків керівника, а кого тільки ПРИЗНАЧАЮТЬ на цю посаду? Як при цьому не порушувати законодавство України? На ці питання в облраді можливо і є відповіді, але чи хочуть там прислухатися до закону?

Підсумовуючи. Про які бюджетні кошти чи майно мріють «рейдери» захоплюючи черговий заклад сфери фізичної культури і спорту? Чим у цьому їм допоможе Б.Кедровський? Чому така квапливість і наполегливість у схемі захоплення обласного Центру «Інваспорт»? Безперечно, це стане відомо найближчим часом…

Наталя Войтченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину