Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
15.05.2018
3419
0

Що шукають «рейдери» в херсонському центрі «Інваспорт»?

Що шукають «рейдери» в херсонському центрі «Інваспорт»?

16 березня 2018 року Херсонська обласна рада своїм рішенням призначає на посаду начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», передає ПІК. Чи законне це рішення і що за ним стоїть?

 1 Рішення

Читайте також: Міністерство не дозволяє «рейдерам» в облраді нищити херсонський спорт

Попередньо 12 березня дане питання розглянуто профільною постійною депутатською комісією на чолі з сумнозвісним Володимиром Шадріним і цього ж дня єдиний - таємний кандидат пише заяву про бажання очолити Центр «Інваспорт».

Чи знали юристи обласної ради та головний лобіст цього призначення -депутат Шадрін, про те, що відповідно законодавству України перед призначенням на дану посаду кандидат повинен пройти співбесіду та отримати погодження від Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», залишається загадкою (хоча знати повинні).

Очевидно, що за нормальних обставин за чотири дня вирішити питання з проходженням співбесіди та отриманням погодження в м. Києві, майже неможливо.

Читайте також: «Спорт для всіх» чи для депутата Шадріна?

Зрозуміло, що не дотримання процедури є грубим порушенням законодавства. Тому Міністерство молоді та спорту України, дізнавшись про цю витівку херсонських депутатів, 20 квітня 2018 року у своєму листі до обласної ради № 2863/1.5 наполягає на терміновому скасуванні рішення Херсонської обласної ради сьомого скликання від 16 березня 2018 року № 804 та початку процедури погодження начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» у визначеному законодавством порядку.

Але тоді Міністерство молоді та спорту України не розуміло, що коли окремим херсонським депутатам - «рейдерам», на кшталт Шадріна, потрібен якийсь об’єкт, то вони його або заберуть, або знищать.

Саме тому голова обласної ради В.Мангер 7 травня 2018 року видає розпорядження № 92, яким саме «ПРИЗНАЧАЄ» Кедровського Б.Г. на неіснуючу в штатному розписі Центру «Інваспорт» посаду - виконуючого обов’язки начальника (додається).

2 Розпорядження

У чому різниця між суміщенням і сумісництвом посад? На кого можна ПОКЛАСТИ виконання обов’язків керівника, а кого тільки ПРИЗНАЧАЮТЬ на цю посаду? Як при цьому не порушувати законодавство України? На ці питання в облраді можливо і є відповіді, але чи хочуть там прислухатися до закону?

Підсумовуючи. Про які бюджетні кошти чи майно мріють «рейдери» захоплюючи черговий заклад сфери фізичної культури і спорту? Чим у цьому їм допоможе Б.Кедровський? Чому така квапливість і наполегливість у схемі захоплення обласного Центру «Інваспорт»? Безперечно, це стане відомо найближчим часом…

Наталя Войтченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
449
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
515
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину